Maija sākumā LVF Jaunatnes čempionātu Rīgas Volejbola skolā noslēdza jaunākie volejbolisti, U-12 grupa. Šajā grupā RVS 3 godalgotas vietas, bet lai saprastu kā tad visām grupām kopā ir gājis esam uztaisījuši nelielu kopsavilkumu. Kopā skolu čempionātā pārstāvēja 37 komandas, no kurām 24 meiteņu un 13 zēnu. Izcīnīto medaļu skaits šogad gluži tāpat kā pagājušogad ir 16, bet salīdzinot ar aizvadīto sezonu šogad ir izcīnītas 9 zelta medaļas, par 4 vairāk.

Meitenes:

 • U-12 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 3.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva, 10.vieta N.Lūsis, 16.vieta J.Ivanovs
 • U-13 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/A.Luščika, 3.vieta N.Lūsis, 17.-18. vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva, R.Mizāns
 • U-14 vecuma grupa 3.vieta S.Cepurīte, 11.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
 • U-15 vecuma grupa 1.vieta S.Cepurīte, 3.vieta N.Lūsis, 5.vieta K.Tene, 12. vieta V.Korbuta
 • U-16 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 2.vieta A.Odinokovs, 5.vieta N.Lūsis, 12.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
 • U-17 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 4.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
 • U-19 vecums grupa 1.vieta N.Lūsis, 5.vieta V.Korbuta/K.Tene, 10. vieta S.Cepurīte, U-19 A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

Meiteņu grupā īpašu uzmanību nopelnījusi tr. N.Deveikusa ar izcīnītām 4 pirmajām vietām un tr. V.Korbuta ar 3 pirmajām vietām.

Zēni:

 • U-12 vecuma grupa 2.vieta J.Janišonis, 6.vieta M.Vensbergs/G.Vanags
 • U-13 vecuma grupa 10.vieta J.Janišonis, 14.vieta G.Vanags, 17. M.Vensbergs
 • U-14 vecuma grupa 9.vieta O.Aizporietis 
 • U-15 vecuma grupa 7.vieta G.Vanags 10. O.Aizporietis
 • U-16 vecuma grupa 1.vieta G.Vanags
 • U-17 veuma grupa 1.vieta A.Liniņš, 3.vieta O.Aizporietis
 • U-19 vecuma grupa 1.vieta J.Bomiņš/A.Liniņš, 10.vieta A.Liniņš

Zēnu konkurencē tr. A.Liniņš arī šogad nedaudz pārāks, godalgotās vietās iekļūstot 2 reizes.

Liels paldies visām komandām un treneriem par dalību un augstajiem rezultātiem LVF Jaunatnes čempionātā. Tagad nedaudz jāievelk elpa un pavisma drīz jau uz treniņnometnēm, lai jau rudenī dotos jaunās cīņās.

 IMG 2949a

Par mums

Rīgas Volejbola skola ir pašvaldības sporta skola, kura savu darbu uzsāka jau 1971. gada 5. maijā. Skolas administrācija un sporta bāze atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek arī citās Rīgas skolās - visos Rīgas rajonos. Rīgas Volejbola skola īsteno gan profesionālās ievirzes izglītības programmu, gan interešu izglītības programmu.

Kopš skolas dibināšanas to beiguši ļoti daudzi augstas klases volejbolisti, piemēram, Pāvels Seļivanovs, kurš PSRS izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu volejbolā, vai Mārtiņš Pļaviņš, kurš izcīnīja bronzas medaļu Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā.

Šobrīd skolā darbojas 38 profesionālās ievirzes un 9 interešu izglītības grupas, kurās kopā trenējās 734 audzēkņi. Volejbola skolas audzēkņi katru gadu piedalās Latvijas jaunatnes čempionāta, Latvijas jaunatnes kausa izcīņas, kā arī dažādās citās vietējās un starptautiska līmeņa sacensībās, tajās nereti izcīnot godalgotas vietas. Katru gadu starp Latvijas jauniešu izlašu dalībniekiem ir arī vairāki Rīgas Volejbola skolas audzēkņi. Tā pat par tradīciju jau kļuvuši vairāki turnīri, kurus rīko Rīgas Volejbola skola, sākot no skolas čempionāta, līdz starptautiska līmeņa turnīriem, piemēram, „Lieldienu kauss” un „Ziemassvētku kauss” u.c.

Rīgas Volejbola skola 5 reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tā pat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem.

Skolas audzēkņi un darbinieki katru gadu tiek iesaistīti arī dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, „Pārdaugavas svētki”, „Nāc un piedalies”, „Latvijas lielā talka” u.c.