Maija sākumā LVF Jaunatnes čempionātu Rīgas Volejbola skolā noslēdza jaunākie volejbolisti, U-12 grupa. Šajā grupā RVS 3 godalgotas vietas, bet lai saprastu kā tad visām grupām kopā ir gājis esam uztaisījuši nelielu kopsavilkumu. Kopā skolu čempionātā pārstāvēja 37 komandas, no kurām 24 meiteņu un 13 zēnu. Izcīnīto medaļu skaits šogad gluži tāpat kā pagājušogad ir 16, bet salīdzinot ar aizvadīto sezonu šogad ir izcīnītas 9 zelta medaļas, par 4 vairāk.

Meitenes:

• U-12 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 3.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva, 10.vieta N.Lūsis, 16.vieta J.Ivanovs
  • U-13 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/A.Luščika, 3.vieta N.Lūsis, 17.-18. vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva, R.Mizāns
  • U-14 vecuma grupa 3.vieta S.Cepurīte, 11.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
  • U-15 vecuma grupa 1.vieta S.Cepurīte, 3.vieta N.Lūsis, 5.vieta K.Tene, 12. vieta V.Korbuta
  • U-16 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 2.vieta A.Odinokovs, 5.vieta N.Lūsis, 12.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
  • U-17 vecuma grupa 1.vieta N.Deveikusa/V.Korbuta, 4.vieta A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva
  • U-19 vecums grupa 1.vieta N.Lūsis, 5.vieta V.Korbuta/K.Tene, 10. vieta S.Cepurīte, U-19 A.V.Kļaviņš/J.Ļeļeva

Meiteņu grupā īpašu uzmanību nopelnījusi tr. N.Deveikusa ar izcīnītām 4 pirmajām vietām un tr. V.Korbuta ar 3 pirmajām vietām.

Zēni:

• U-12 vecuma grupa 2.vieta J.Janišonis, 6.vieta M.Vensbergs/G.Vanags
  • U-13 vecuma grupa 10.vieta J.Janišonis, 14.vieta G.Vanags, 17. M.Vensbergs
  • U-14 vecuma grupa 9.vieta O.Aizporietis
  • U-15 vecuma grupa 7.vieta G.Vanags 10. O.Aizporietis
  • U-16 vecuma grupa 1.vieta G.Vanags
  • U-17 veuma grupa 1.vieta A.Liniņš, 3.vieta O.Aizporietis
  • U-19 vecuma grupa 1.vieta J.Bomiņš/A.Liniņš, 10.vieta A.Liniņš

Zēnu konkurencē tr. A.Liniņš arī šogad nedaudz pārāks, godalgotās vietās iekļūstot 2 reizes.

Liels paldies visām komandām un treneriem par dalību un augstajiem rezultātiem LVF Jaunatnes čempionātā. Tagad nedaudz jāievelk elpa un pavisma drīz jau uz treniņnometnēm, lai jau rudenī dotos jaunās cīņās.

IMG 2949a