• RVS treneru Andra Vitauta Kļaviņa un Janas Ļeļevas audzēknes karsto laiku pavadīja dažādi.Visjaunākās savus spēkus ziemai krāja treniņnometnē Ventspils pludmales kāpās un Reņķu dārzā. Lielākajām bija eksāmenu un izlaidumu laiks, daudzas pārliecinājās par darba cilvēku ikdienu, kas varētu iedvesmot iegūt labu izglītību. Arī viņām bija jāatrod laiks individuālajiem treniņiem. Par tradīciju veidojas vasarā uzņemt ciemiņus: bija somietes, šogad –igauņu meitenes. Jūnija vidū kopā komanda trenējās un sacentās ar Tallinas RAE sporta skolas volejbolistēm, kuras atbrauca kopā ar vecākiem, pie reizes palūkoties vai Rīgā jau nebūvē metro un Jūrmalā ir siltāks ūdens nekā Pērnavā.
  • Sacensībās U-13 vecuma grupā uzvarēja Ziemeļu kaimiņu komanda, bet mūsu U-12 meitenes bija stiprākas 4:4 mazajā laukumā. Vecākās grupas meitenes iejutās tiesnešu lomās.
  • Savukārt U-17 meitenes 22.jūnijā dosies uz „savām vasaras mājām”- Koknesi, kur piedalīsies Latvijas simtgadei veltītajās sacensībās ar Amerikas latviešu apvienības Sporta nozares komandas līdzdalību, jo ASV komandas volejbolā un basketbolā ir atkal Jāņos Latvijā, šoreiz skaistajā Koknesē. Interesanti jau tāpēc vien vai komandai līdzi atbrauks Olimpiskais čempions Aldis Bērziņš, vai spēlēs viņa dēli?

view