Pēdējo gadu laikā, pateicoties Latvijas pludmales volejbolistu lieliskajiem sasniegumiem dažāda mēroga sacensībās visā pasaulē, pludmales volejbols Latvijā ir kļuvis populārāks un tā attīstība aug teju visā valstī. Arī Rīgas Volejbola skolā, ar šo mācību gadu, tiks realizēta pludmales volejbola programma, kas dos iespēju skolai nodrošināt bērniem ne tikai profesionālo ievirzi klasiskajā volejbolā, bet arī pludmales volejbolā. Nodarbības Rīgas Volejbola skola rīkos sadarbībā ar iekštelpu pludmales volejbola halli SIA “O-Sands”, kas atrodas Rīgā, Grostonas ielā 6b.

Darbu izglītības iestādē uzsāks treneri Mārtiņš Pļaviņš un Alise Lece, kuri vadīs pludmales volejbola nodarbības gan meitenēm, gan zēniem divās vecuma grupās MT-6 (2004./05.g.dz.) un SMP-1 (2002./03.g.dz.). Audzēkņi savu meistarību pilnveidos mācību treniņu nodarbībās, apgūstot vispārējo fizisko sagatavotību, pludmales volejbola spēles tehniku un taktiku, kā arī startējot Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā.

38694530 2291671747513681 2654891797314011136 o