Pēdējo gadu laikā, pateicoties Latvijas pludmales volejbolistu lieliskajiem sasniegumiem dažāda mēroga sacensībās visā pasaulē, pludmales volejbols Latvijā ir kļuvis populārāks un tā attīstība aug teju visā valstī. Arī Rīgas Volejbola skolā, ar šo mācību gadu, tiks realizēta pludmales volejbola programma, kas dos iespēju skolai nodrošināt bērniem ne tikai profesionālo ievirzi klasiskajā volejbolā, bet arī pludmales volejbolā. Nodarbības Rīgas Volejbola skola rīkos sadarbībā ar iekštelpu pludmales volejbola halli SIA “O-Sands”, kas atrodas Rīgā, Grostonas ielā 6b.

Darbu izglītības iestādē uzsāks treneri Mārtiņš Pļaviņš un Alise Lece, kuri vadīs pludmales volejbola nodarbības gan meitenēm, gan zēniem divās vecuma grupās MT-6 (2004./05.g.dz.) un SMP-1 (2002./03.g.dz.). Audzēkņi savu meistarību pilnveidos mācību treniņu nodarbībās, apgūstot vispārējo fizisko sagatavotību, pludmales volejbola spēles tehniku un taktiku, kā arī startējot Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā.

38694530 2291671747513681 2654891797314011136 o

Par mums

Rīgas Volejbola skola ir pašvaldības sporta skola, kura savu darbu uzsāka jau 1971. gada 5. maijā. Skolas administrācija un sporta bāze atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek arī citās Rīgas skolās - visos Rīgas rajonos. Rīgas Volejbola skola īsteno gan profesionālās ievirzes izglītības programmu, gan interešu izglītības programmu.

Kopš skolas dibināšanas to beiguši ļoti daudzi augstas klases volejbolisti, piemēram, Pāvels Seļivanovs, kurš PSRS izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu volejbolā, vai Mārtiņš Pļaviņš, kurš izcīnīja bronzas medaļu Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā.

Šobrīd skolā darbojas 38 profesionālās ievirzes un 9 interešu izglītības grupas, kurās kopā trenējās 734 audzēkņi. Volejbola skolas audzēkņi katru gadu piedalās Latvijas jaunatnes čempionāta, Latvijas jaunatnes kausa izcīņas, kā arī dažādās citās vietējās un starptautiska līmeņa sacensībās, tajās nereti izcīnot godalgotas vietas. Katru gadu starp Latvijas jauniešu izlašu dalībniekiem ir arī vairāki Rīgas Volejbola skolas audzēkņi. Tā pat par tradīciju jau kļuvuši vairāki turnīri, kurus rīko Rīgas Volejbola skola, sākot no skolas čempionāta, līdz starptautiska līmeņa turnīriem, piemēram, „Lieldienu kauss” un „Ziemassvētku kauss” u.c.

Rīgas Volejbola skola 5 reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tā pat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem.

Skolas audzēkņi un darbinieki katru gadu tiek iesaistīti arī dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, „Pārdaugavas svētki”, „Nāc un piedalies”, „Latvijas lielā talka” u.c.