Aizvadītajās brīvdienās, 22. – 23. septembrī, Rīgas Volejbola skolā, norisinājās ikgadējais RVS rīkotais starptautiskais turnīrs ‘’Sadraudzības kauss”. Divu dienu garumā bija vērojamas spraigas un emocijām bagātas spēles gan meiteņu, gan zēnu konkurencē.

Turnīrā piedalījās 2004. – 2005.g.dz. 6 meiteņu un 6 zēnu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Gan meiteņu, gan zēnu konkurencē turnīrā uzvaru svinēja “Selver Tallinn” no Igaunijas.

RVS meitenēm sīva cīņa par uzvaru bija katrā spēlē, gala rezultātā S.Cepurītes audzēknes izcīnīja godpilno 2. vietu. Savukārt mūsu zēnu komandas aizvadīja labas spēles, kurās guva vērtīgu spēļu pieredzi spēlējot gan pret pašmāju, gan pret kaimiņvalstu vienaudžiem.

Vietu sadalījums meiteņu komandām:

1. “Selver” Tallinn, labākā spēlētāja – Maria Saaron
  2. RVS (S.Cepurīte), labākā spēlētāja – Melisa Muižniece
  3. Viljandi I, labākā spēlētāja – Sonja Sunison
  4. Vilnius SM “Tauras”, labākā spēlētāja – Austeja
  5. Kaliningrad, labākā spēlētāja – Konoshenko
  6. Viljandi II, labākā spēlētāja – Emma Vilberg

Vietu sadalījums zēnu komandām:

1. “Selver” Tallinn, labākais spēlētājs – Jan Stog
  2. Kuldīgas NSS, labākais spēlētājs – Kristiāns Fokerots
  3. Klaipēda, labākais spēlētājs – Danielius Cumakas
  4. RVS (G.Vanags), labākais spēlētājs – Jānis Teikmanis
  5. Kaliningrad, labākais spēlētājs – Artjoms Červjakovs
  6. RVS (J.Janišonis), labākais spēlētājs – Marats Selivanovs

Rīgas Volejbola skola saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja pasākumam noritēt veiksmīgi, kā arī skatītājiem, kuri atbalstīja un protams spēlētājiem un treneriem par izturību un dalību turnīrā. Ar pozitīvām emocijām gaidām nākamo gadu!

FOTO: http://rigasvolejbolaskola.lv/lv/galerija/galerija-2018/category/135-sadraudzibas-kauss-2018