Aizvadītajās brīvdienās, 22. – 23. septembrī, Rīgas Volejbola skolā, norisinājās ikgadējais RVS rīkotais starptautiskais turnīrs ‘’Sadraudzības kauss”. Divu dienu garumā bija vērojamas spraigas un emocijām bagātas spēles gan meiteņu, gan zēnu konkurencē.

Turnīrā piedalījās 2004. – 2005.g.dz. 6 meiteņu un 6 zēnu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Gan meiteņu, gan zēnu konkurencē turnīrā uzvaru svinēja “Selver Tallinn” no Igaunijas.

RVS meitenēm sīva cīņa par uzvaru bija katrā spēlē, gala rezultātā S.Cepurītes audzēknes izcīnīja godpilno 2. vietu. Savukārt mūsu zēnu komandas aizvadīja labas spēles, kurās guva vērtīgu spēļu pieredzi spēlējot gan pret pašmāju, gan pret kaimiņvalstu vienaudžiem.

Vietu sadalījums meiteņu komandām:

 1. “Selver” Tallinn, labākā spēlētāja – Maria Saaron
 2. RVS (S.Cepurīte), labākā spēlētāja – Melisa Muižniece
 3. Viljandi I, labākā spēlētāja – Sonja Sunison
 4. Vilnius SM “Tauras”, labākā spēlētāja – Austeja
 5. Kaliningrad, labākā spēlētāja – Konoshenko
 6. Viljandi II, labākā spēlētāja – Emma Vilberg

Vietu sadalījums zēnu komandām:

 1. “Selver” Tallinn, labākais spēlētājs – Jan Stog
 2. Kuldīgas NSS, labākais spēlētājs – Kristiāns Fokerots
 3. Klaipēda, labākais spēlētājs – Danielius Cumakas
 4. RVS (G.Vanags), labākais spēlētājs – Jānis Teikmanis
 5. Kaliningrad, labākais spēlētājs – Artjoms Červjakovs
 6. RVS (J.Janišonis), labākais spēlētājs – Marats Selivanovs

Rīgas Volejbola skola saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja pasākumam noritēt veiksmīgi, kā arī skatītājiem, kuri atbalstīja un protams spēlētājiem un treneriem par izturību un dalību turnīrā. Ar pozitīvām emocijām gaidām nākamo gadu!

FOTO: http://rigasvolejbolaskola.lv/lv/galerija/galerija-2018/category/135-sadraudzibas-kauss-2018

IMG 7754

Par mums

Rīgas Volejbola skola ir pašvaldības sporta skola, kura savu darbu uzsāka jau 1971. gada 5. maijā. Skolas administrācija un sporta bāze atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek arī citās Rīgas skolās - visos Rīgas rajonos. Rīgas Volejbola skola īsteno gan profesionālās ievirzes izglītības programmu, gan interešu izglītības programmu.

Kopš skolas dibināšanas to beiguši ļoti daudzi augstas klases volejbolisti, piemēram, Pāvels Seļivanovs, kurš PSRS izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu volejbolā, vai Mārtiņš Pļaviņš, kurš izcīnīja bronzas medaļu Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā.

Šobrīd skolā darbojas 38 profesionālās ievirzes un 9 interešu izglītības grupas, kurās kopā trenējās 734 audzēkņi. Volejbola skolas audzēkņi katru gadu piedalās Latvijas jaunatnes čempionāta, Latvijas jaunatnes kausa izcīņas, kā arī dažādās citās vietējās un starptautiska līmeņa sacensībās, tajās nereti izcīnot godalgotas vietas. Katru gadu starp Latvijas jauniešu izlašu dalībniekiem ir arī vairāki Rīgas Volejbola skolas audzēkņi. Tā pat par tradīciju jau kļuvuši vairāki turnīri, kurus rīko Rīgas Volejbola skola, sākot no skolas čempionāta, līdz starptautiska līmeņa turnīriem, piemēram, „Lieldienu kauss” un „Ziemassvētku kauss” u.c.

Rīgas Volejbola skola 5 reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tā pat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem.

Skolas audzēkņi un darbinieki katru gadu tiek iesaistīti arī dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, „Pārdaugavas svētki”, „Nāc un piedalies”, „Latvijas lielā talka” u.c.