Jaunumi

Ziemassvētku kauss 2013

Janvāris 27, 2016
Jau ceturto gadu Rīgas Volejbola skola rīkoja starptautisko turnīru „Ziemassvētku kauss 2013”. Šogad spraigas spēles norisinājās tieši starp trijām Baltijas valstīm – Lietuvu (Viļņu), Igauniju (Tallinu, Viru) un protams Latviju (Rīgu, Kuldīgu). Turnīrā piedalījās 10 komandas - 5 meiteņu un 5 zēnu. Tika izspēlētas 20 spēles, kuru laikā ar pārliecinošiem rezultātiem pirmo vietu ieguva Kuldīgas zēnu komanda un meiteņu komanda no Viru. Apsveicam uzvarētājus! Bet pārējām komandām novēlam... Lasīt tālāk...

Starptautiskais turnīrs volejbolā!

Janvāris 27, 2016
  Š.g 4.-6.oktobrī Rīgas Volejbola skolā (Cieceres ielā 9) Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju norisinājās Starptautisks čempionāts, kurā piedalījās jauniešu meiteņu izlases no Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lietuvas un Rīgas (dzimušas 1996/gadā un jaunākas). Latvijas izlases sastāvs - EVIJA SPALVA, IEVA ŠNEIDERE, LINDA JAKOBSONE, ALISE ŠVARCA, ALISE PĒTERSONE, ENIJA BIDZĀNE, OLGA KUDROVA, SABĪNE UTINĀNE, ELVITA DOLOTOVA, PAULA ZIRĢELE, ANASTASIJA KRAVČENKO,... Lasīt tālāk...

Nāc un piedalies! 2013

Janvāris 27, 2016
Arī šogad, kā jau katru gadu 7.septembrī Vērmanes dārzā notika bērnu svētki "Nāc un piedalies". Šo svētku mērķis ir parādīt un piedāvāt mazajiem rīdziniekiem, kā arī pārējiem interesentiem Rīgā pieejamās brīvā laika aktivitātes. Lai palielinātu savu audzēkņu skaitu, arī mēs- Rīgas Volejbola skola piedalījāmies šajos svētko. Lai piesaistītu interesentu uzmanību svētku laikā uz sev atvēlēta laukuma Rīgas Volejbola skolas treneri- Oskars Aizporietis, Gatis Berdinskis un Alisa Suraka kopā ar... Lasīt tālāk...

Par mums

Rīgas Volejbola skola ir pašvaldības sporta skola, kura savu darbu uzsāka jau 1971. gada 5. maijā. Skolas administrācija un sporta bāze atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek arī citās Rīgas skolās - visos Rīgas rajonos. Rīgas Volejbola skola īsteno gan profesionālās ievirzes izglītības programmu, gan interešu izglītības programmu.

Kopš skolas dibināšanas to beiguši ļoti daudzi augstas klases volejbolisti, piemēram, Pāvels Seļivanovs, kurš PSRS izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu volejbolā, vai Mārtiņš Pļaviņš, kurš izcīnīja bronzas medaļu Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā.

Šobrīd skolā darbojas 38 profesionālās ievirzes un 9 interešu izglītības grupas, kurās kopā trenējās 734 audzēkņi. Volejbola skolas audzēkņi katru gadu piedalās Latvijas jaunatnes čempionāta, Latvijas jaunatnes kausa izcīņas, kā arī dažādās citās vietējās un starptautiska līmeņa sacensībās, tajās nereti izcīnot godalgotas vietas. Katru gadu starp Latvijas jauniešu izlašu dalībniekiem ir arī vairāki Rīgas Volejbola skolas audzēkņi. Tā pat par tradīciju jau kļuvuši vairāki turnīri, kurus rīko Rīgas Volejbola skola, sākot no skolas čempionāta, līdz starptautiska līmeņa turnīriem, piemēram, „Lieldienu kauss” un „Ziemassvētku kauss” u.c.

Rīgas Volejbola skola 5 reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tā pat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem.

Skolas audzēkņi un darbinieki katru gadu tiek iesaistīti arī dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, „Pārdaugavas svētki”, „Nāc un piedalies”, „Latvijas lielā talka” u.c.