×

Brīdinājums

JFile: :copy: Nevar atrast kopējamo datni: $images/Rezultati/Rezultti%20meitenes.jpg

Jaunumi

Izglītības un Zinātņu ministrija piešķir līdzekļus Rīgas Volejbola skolai jauna sporta inventāra iegādei

Janvāris 28, 2016
Jaunais mācību gads ir veiksmīgi sācies un arī jaunie volejbolisti aktīvi darbojas mācību treniņu nodarbībās visā Rīgā. Pateicoties Latvijas Izglītības un Zinātnes ministrijas un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta piešķirtajam finansējumam Rīgas Volejbola skola iegādājusies jaunu sporta inventāru, lai daudzveidotu mācību treniņu procesu. Kā arī skolā beidzot ir iegādāts ilgi gaidītais volejbola servju trenažieris, kas ļaus organizēt treniņu nodarbības kvalitatīvāk un tiekties uz augstākiem... Lasīt tālāk...

1.septembris

Janvāris 28, 2016
Rīgas Volejbola skolas direktore Gunta Paegle: "Kaut arī 1.septembris nav tik saulains kā gribētos un, iespējams, kādam no skolniekiem pabojās vēl vairāk garastāvokli, domāju, ka nebūs melots, ja teikšu, ka šodien satraukumu sirdī jūt visi - lieli un mazi, skolēni, skolotāji, vecāki un arī es. Pirms uzsākt jauno mācību gadu, mazs ieteikums no manis - apsēdieties, apdomājiet savas šīs gada vēlmes, nospraudiet mērķus un plānu, kā to sasniegsiet, un nu tik uz priekšu! :) Es,savukārt, darbošos... Lasīt tālāk...

Rīgas Volejbola skolas direktores amatam izvirzīta Gunta Paegle

Janvāris 28, 2016
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja šodien akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par Guntas Paegles iecelšanu Rīgas Volejbola skolas direktores amatā. G.Paegle jau tagad pilda direktora pienākumus šajā skolā. Viņai ir strādājusi arī par treneri, kā arī spēlē volejbolu pašas izveidotajā sieviešu komandā 1.līgā. G.Paeglei ir ieguvusi bakalaura grādu sporta zinātnē un turpina studēt maģistrantūrā. Rīgas Volejbolas skolas direktora kandidāte tika izraudzīta konkursa... Lasīt tālāk...
Page 1 of 2

Par mums

Rīgas Volejbola skola ir pašvaldības sporta skola, kura savu darbu uzsāka jau 1971. gada 5. maijā. Skolas administrācija un sporta bāze atrodas Cieceres ielā 9, taču nodarbības notiek arī citās Rīgas skolās - visos Rīgas rajonos. Rīgas Volejbola skola īsteno gan profesionālās ievirzes izglītības programmu, gan interešu izglītības programmu.

Kopš skolas dibināšanas to beiguši ļoti daudzi augstas klases volejbolisti, piemēram, Pāvels Seļivanovs, kurš PSRS izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu volejbolā, vai Mārtiņš Pļaviņš, kurš izcīnīja bronzas medaļu Londonas Olimpisko spēļu pludmales volejbola turnīrā.

Šobrīd skolā darbojas 38 profesionālās ievirzes un 9 interešu izglītības grupas, kurās kopā trenējās 734 audzēkņi. Volejbola skolas audzēkņi katru gadu piedalās Latvijas jaunatnes čempionāta, Latvijas jaunatnes kausa izcīņas, kā arī dažādās citās vietējās un starptautiska līmeņa sacensībās, tajās nereti izcīnot godalgotas vietas. Katru gadu starp Latvijas jauniešu izlašu dalībniekiem ir arī vairāki Rīgas Volejbola skolas audzēkņi. Tā pat par tradīciju jau kļuvuši vairāki turnīri, kurus rīko Rīgas Volejbola skola, sākot no skolas čempionāta, līdz starptautiska līmeņa turnīriem, piemēram, „Lieldienu kauss” un „Ziemassvētku kauss” u.c.

Rīgas Volejbola skola 5 reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tā pat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem.

Skolas audzēkņi un darbinieki katru gadu tiek iesaistīti arī dažādās sociālās aktivitātēs, piemēram, „Pārdaugavas svētki”, „Nāc un piedalies”, „Latvijas lielā talka” u.c.