No 1. decembra ir sākusies balsošana par Latvijas gada volejbolistiem 2020.  Piecās kategorijās: gada volejbolists, gada volejboliste, gada volejbola komanda, gada pludmales volejbola komanda, gada uzlecošā zvaigzne. Balsojums sastāvēs no sporta žurnālistu, Latvijas Volejbola federācijas izvēlēm un  40% veidos līdzjutēju balsojums. Gada treneri volejbolā un pludmales volejbolā, kā arī gada tiesnesi volejbolā un pludmales volejbolā noteikts LVF.

Arī Rīgas Volejbola skolas spēlētāji un RVS/LU komanda ir izvirzīti nominācijām

Gada volejbolistes nominācijai izvirzītas:

• RVS/LU cēlāja Elza Reknere un RVS/LU komandas kapteine Kristīne Kramēna, Latvijas sieviešu volejbola izlases spēlētājas, pārstāv Rīgas Volejbola skola/ Latvijas Universitāte komandu, Latvijas kauss 2019 ieguvējas, izcīnījušas Baltijas līgas čempionu titulu un Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā 2. vietu 2019./2020. gada sezonā;
  • RVS/LU bijusī diagonāles spēlētāja Marta Kamēlija Levinska,
    Latvijas sieviešu volejbola izlases spēlētāja, Latvijas kauss 2019 ieguvēja, Baltijas līgas čempiones un “MVP” titula ieguvēja, kā arī Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā 2. vietas ieguvēja 2019./2020. Šobrīd pārstāv Arizonas Universitāti (ASV);

Gada uzlecošā zvaigzne nominācijai izvirzīts: Renārs Pauls Jansons, RVS audzēknis, klasiskā volejbola spēlētājs, veiksmīgi debitējis Latvijas vīriešu volejbola izlasē, izcīnot ceļazīmi uz Eiropas čempionāta Finālturnīru, pārstāv RTU Robežsardze/ Jūrmala komandu.

Gada volejbola komandas nominācijai izvirzīta: Rīgas Volejbola skola/Latvijas Universitātes komanda. Komanda ieguvusi Latvijas kausu 2019, Baltijas līgas čempiones titulu 2019./2020. sezonā un piedalījusies CEV Izaicinājuma kausa spēlēs 2020./2021. gada sezonā.

Tradicionāli balvas tiek pasniegtas Latvijas kausa fināla laikā, tomēr ņemot vērā šī brīža neskaidro situāciju informācija par balvu pasniegšanas laiku un formātu tiks precizēta.

Balso par RVS/LU komandu un nominētajiem spēlētājiem katru dienu līdz 17.decembrim: https://balso.volejbols.lv/labakie-2020