No 21. - 22.septembrim Rīgas Volejbola skolas audzēkņi piedalījās ikgadējā, jau 54.gadu, starptaustiskajā turnīrā "Kurzemes kauss", Kuldīgā. Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja 4 komandas - 2 trenera Māra Vensberga trenētās un pa vienai trenerim Gatim Vanagam un trenerim Jorenam Janišonim.

Vislabākie panākumi RVS audzēkņiem tika sasniegti jaunākajā grupā, kur triumfēja Māra Vensberga trenētie audzēkņi. Jaunākajā grupā RVS startēja ar divām Māra Vensberga komandām un kopā šajā grupā piedalījās 5 komandas - RVS I, RVS II, Skrunda, Kuldīga un Tallina. Pirmā komanda, kuras sastāvā startēja 2007.g.dz. zēni, visā turnīrā, zaudējot tikai vienā setā, izcīnīja pirmo vietu. Otrai komandai, 2008./2009.g.dz. zēniem, šoreiz 5.vieta, bet arī pirmā lielākā pieredze, vairākās spēlēs parādot lielisku cīņassparu.

Trenera Jorena Janišoņa puišiem savā grupā šoreiz sāpīgā 4.vieta. Kā pēc turnīra uzsvēra treneris - visas spēles bijušas ļoti līdzīgas, bet zaudējumi piedzīvoti tieši spēļu galotnēs, tāpēc smagi jāstrādā gan pie spēlētāja pārliecības, gan tehniskās sagatavotības.

Savukārt trenera Gata Vanaga audzēkņi, kuri startēja vienā vecuma grupā ar trenera Janišoņa puišiem, izcīnīja 5.vietu. Pēc turnīra treneris bija priecīgs par iegūto pieredzi, kā arī īpaši izcēla spēli pret Kuldīgas vienaudžiem, kurā sākumā esot vadībā ar rezultātu 24:21, tomēr piedzīvots zaudējums. Lai arī šāds zaudējums bijis ļoti sāpīgs, treneris cer, ka puiši izdarīs pareizos secinājumus un sapratīs, ka volejbola laukumā nedrīkst atslābināties nevienā brīdī.

Paldies Kuldīgas Novada sporta skolai un īpaši Initai Šneiderei par uzaicinājumu!