13.janvārī kinoteātrī Splendid Palace norisinājās Gada Balva Volejbolā 2023. Mājīgajās kinoteātra telpās pulcējās volejbola saimes pārstāvji, kam beidzot bija iespēja no skapja izvilkt svētku tērpus un pavadīt vakaru kopā svinot cilvēkus, kas tika apbalvoti kādā no izvirzītajām nominācijām.

Gods un lepnums par Rīgas Volejbola skolas treneriem un volejbolistiem, kas ieguva balvas, kā arī tiem, kas tika virzīti kādā no nominācijām.

Par mūža ieguldījumu volejbolā balvu saņēma Rīgas Volejbola skolas treneris Andris Vitauts Kļaviņš, kas uz skatuves aicināja arī savas bijušās audzēknes Lāsmu Ozolu, Katrīnu Paulu Krustkalni, Megiju Grundmani, Lindu Šteinbergu, kurās ieguldījis savu darbu un daļu no mūža.

2023.gada labākais jaunatnes treneris Māris Vensbergs, līdz zelta medaļām iepriekšējā sezonā aizvedis Rīgas Volejbola skolas U-16 un U-17 komandas, līdz bronzas medaļām U-13 komandu, aktīvi darbojās ar jauniešu izlasēm.

2023.gada treneris pludmales volejbolā Atvars Vilde, kas līdz uzvarām 2023.gadā aizvedis Oliveru un Bruno Bulgačus, Dāvi Teteri, Ralfu Andrejevu, Jāni un Ansi Dobeļus, Tomasu Blekti, Bruno Liepieņu, Ričardu Zemīti un daudzus citus RVS/O-Sands volejbolistus, aktīvi strādā pie pludmales volejbola attīstības kā Latvijā tā starptautiskā līmenī.

Prieks par Olivers Bulgačs, kas ar pārinieku Kristianu Fokerotu saņēma IZM pateicības rakstu par dalību CEV rīkotajos sacensībās un izcīnītajām vietām.

Liels Prieks par VK Piejūra/MSĢ komandu, kas saņēma pateicības balvu, par iespējas došanu jaunajiem volejbolistiem palikt volejbolā un realizēt savus sapņus, komandas sastāvā iekļauti vairāki Rīgas Volejbola skolas Māra Vensberga volejbolisti.

Liels paldies par lieliski noorganizēto pasākumu, pozitīvām emocijām un mājīgo atmosfēru Volejbols Latvija kolektīvam.