7. un 8. maijā Rīgā, Cēsīs un Daugavpilī norisinājās fināli Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā. Medaļas tika sadalītas gan zēnu, gan meiteņu grupā, cīņā par tām piedalījās 3 meiteņu un 2 zēnu komandas no Rīgas Volejbola skolas.

Meiteņu grupā par 1. - 5. vietu cīnījās Kuldīgas NSS, Daugavpils BJSS un Limbažu/Salacgrīvas NSS komandas, bet Rīgas Volejbola skolu šajā grupā pārstāvēja A.V. Kļaviņa un V. Korbutas komandas. Šajā reizē labāk veicās A.V. Kļaviņa komandai, kas izcīnīja 3 uzvaras, bet piekāpās tikai Daugavpils komandai. Rezultātā izcīnītas sudraba medaļas. V. Korbutas komandai šajā reizē nācās atzīt visu 4 komandu pārākumu un samierināties ar 5. vietu. Sīvāko pretestību V. Korbutas meitenes izrādīja Limbažu/Salacgrīvas komandai, bet tomēr arī šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums 5 setu cīņā.

S. Cepurītes trenētās meitenes savukārt spēlēja otrā fināla grupā, jeb cīnījās par 6. - 10. vietu. Šajā grupā bez RVS komandas startēja arī meitenes no Gulbenes, Cēsīm, Zvejniekciema/Ādažiem un Liepājas. RVS komanda šajā grupā izrādījās pārliecinoši spēcīgākā, tika apspēlētas visas komandas un Latvijas Jaunatnes čempionātā izcīnīta 6. vieta.

Lai noskaidrotu labākās zēnu komandas A. Liniņš kopā ar savu komandu mēroja ceļu uz Daugavpili. Tur mūsu puišiem pretī stājās Daugavpils BJSS, Jēkabpils SS, Liepājas RSS un Kuldīgas SS/Skrunda komandas. Šoreiz A. Liniņa trenētajiem puišiem nācās atzīt gan Kuldīgas un Skrundas apvienotās komandas, gan Daugavpils pārākumu, taču tika uzvarēta Jēkabpils un Liepājas rajona komanda. Rezultātā RVS komandai izcīnīta 3. vieta šajā vecuma grupā.

Savukārt Jāņa Bomiņa trenētā komanda devās uz Cēsīm, kur notika cīņa par 6. - 8. vietu. Mūsu puiši bija noskaņoti kaujinieciski un uzvarēja gan Talsu NSS, gan Cēsu SS komandas. Rezultātā izcīnīta uzvara šajā grupā un 6. vieta kopvērtējumā.

Aiz loga laiks kļūst ar vien labāks un tas liecina, ka Latvijas Jaunatnes čempionāts tuvojas finišam. Nākošajā nedēļas nogalē atlikušas vēl pēdējās spēles, kad labākie tiks noskaidroti U-12 vecuma grupā. Veiksmi visiem RVS audzēkņiem un treneriem atlikušajās cīņās!