Nedēļas nogalē RVS/LU komanda aizvadīja divas svarīgas spēles, kuras izvērtās saspringtas un interesantas. Sestdien, ar rezultātu 3:2 (26/24 25/22 17/25 22/25 15/7) izdevās pārspēt Baltijas līgas līderes - Taltech komandu, kas šajā sezonā vēl nebija zaudējušas nevienu spēli, turpretī svētdien spēkojoties ar Tartu Universitātes/Bigbank komandu piedzīvots zaudējums 2:3 (25/19 25/21 18/25 18/25 11/15).

Pēc sestdienas spēles labākā spēlētāja Anete Čelnova teica: “Sajūtas vienkārši fantastiskas, mēs visas bijām ļoti motivētas un mēs ļoti gribējām uzvarēt pretinieces.”

Svētdienas spēli pret TU/Bigbank RVS/LU iesāka pārliecinoši pirmo un otro setu laukumā dominējot, tomēr trešajā un ceturtajā setā viesu komanda pārņēma vadības grožus, atrodot brīvās vietas mājinieču laukumā un nodrošinot uzvaru trešajā un ceturtajā setā. Piektā seta sākums izvērtās līdzīgs, rezultātu 10:10 izdevās panākt ar skaistu Anželikas Ivanovas bloku. Tālāk sekojošā pretinieču kļūda ļāva izvirzīties RVS/LU komandai vadībā 11:10, tomēr pretinieču veiktā diagonāles maiņa, tālākajās izspēles ļāva gūt piecus punktus pēc kārtas un uzvarēt setu ar 15:11.

Par labāko spelētāju RVS/LU rindās šaja spelē tika atzīta Sindija Bože.

RVS/LU komandai regulārajā sezonā palikusi viena spēle, kas norisināsies 3.februārī plkst.12:00, Rimi Olimpiskajā centrā, kur tiksimies ar RSU/MSĢ komandu.

RVS/LU komanda ar 31 izcīnītu punktu turnīra tabulā šobrīd ieņem otro vietu, tomēr viss vēl var mainīties, jo pretiniecēm, kas šobrīd turnīra tabulā ieņem zemāku vietu, atlikušas vairākas spēles.