Svētku brīvdienās par iekļūšanu Latvijas kausa finālsacensībās cīnījās U-14 vecumgrupas zēni un meitenes. Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja trīs meiteņu komandas un divas puišu komandas.

V.Korbuta kausa izcīņas sacensībās piedalījās ar divām komandām, pirmā komanda ar īstu cīņassparu uzvarēja Liepājas SSS 2:1 un Daugavpils SS 2.kom. 2:1, tomēr līdz finālam aizsniegties neļāva Daugavpils SS 1 komanda pret kuru piedzīvots zaudējums 0:2. Vikorijas Korbutas Otrajā komandā spēlējošās volejbolistes laukumā tikās ar Talsu NSS, Tukuma SS, Dienvidkurzemes SS un Rīgas Volejbola skolas S.Cepurītes vienaudzēm visās spēles piedzīvoti zaudējumi ar 0:2, tomēr gūta vērtīga spēļu pieredze.

Svetlanas Cepurītes komanda ar 2:0 spēja pārspēt RVS 2(V.K.) un Dienvidkurzemes SS, turpretī, lai uzvarētu Tukuma SS un Talsu NSS abās spēlēs bija nepieciešams trešais sets, kurā pārākas tomēr izrādījās rīdzinieces. Uzvara visās spēlēs, nodrošināja pirmo vietu grupā un vietu finālsacensībās.

Jāņa Ivanova vadītā zēnu komanda ar 2:0 pārspēja Tukuma SS komanda, tomēr piedzīvotais zaudējums spēlē pret Jēkabpils SS ar 0:2 (18:25, 18:25) neļāva izcīnīt 1.vietu grupā.

Gata Vanaga vadītā zēnu komanda ar 20: pārspēja visus savus pretiniekus un nodrošināja 1.vietu tabulā un jau 16.un 17. decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā, cīnīsies par Latvijas kausu.

Pusfināla komandas:

Meitenes U-19

Zēni U-19

Rīgas VS(N.D.) vs Limbažu NSS

Kuldīgas NSS vs Daugavpils 2 (Ž.Ž)

Rīgas VS 2(M.V.) vs Cēsu PSS

Rīgas VS 1 (J.J.) vs Minusas VS

Meitenes U-16

Zēni U-16

Liepājas SSS vs Daugavpils SS 2

Daugavpils SS 1 vs RVS (I.J.)

Daugavpils SS vs Talsu NSS/Dundaga

Vecumnieku SS vs Jēkabpils SS

Meitenes U-14

Zēni U-14

Gulbenes NBJSS vs RVS (S.C)

Daugavpils SS 1 vs Limbažu NSS

Jēkabpils SS vs RVS 2 (G.V)

Dienvidkurzmes SS/Aizpute vs Mārupes SC

Tiekamies 16. un 17. decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā.