Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

 • Vakar vēlu vakarā no Viļņas kausa atgriezās mūsu U-13 meitenes un zēni tr. Natālijas Deveikusas un Māra Vensberga vadībā, turnīrā piedalījās komandas no Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas. Jaunieši aizvadīja spēles 2 dienu garumā un piedzīvoja sava veida mazās "ugunskristības", jo laukumā pirmo reizi tika spēlēts sešu cilvēku sastāvā, nevis četru kā tas bijis līdz šim. Treneri atzīst, ka šis arī esot bijis neliels šķērslis uz augstākiem rezultātiem, jo LVF Jaunatnes čempionāts šosezon vēl pēdējo gadu jāaizvada esot laukumā četriem, tāpēc lai bērniem nejauktu galvu iepriekš netika praktizēta spēle sešu cilvēku sastāvā.
 • Natālijas Deveikusas meitenes 11 komandu konkurencē izcīnīja augsto otro vietu, pirmajai vietai zaudējot pavisam nedaudz, abos setos atpaliekot vien par 2 punktiem, rezultāts setos 14:16 un 13:15. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta Melisa Muižniece. Māra Vensberga zēniem deviņu komandu konkurencē izcīnīta septītā vieta un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Ralfs Andrejevs.

Vietu sadalījums meitenēm:

 1. Grodņa
 2. RVS
 3. Kauņa
 4. Viļņa

Vietu sadalījums zēniem:

 1. Kuldīga
 2. Kaļiņingrada
 3. Grodņa
 4. Viļņa
 • Apsveicam komandas ar izcīnītajām vietām Viļņas kausā 2018.