No š.g. 25.-29. janvārim, Kuldīgas NSS sporta bāzē norisināsies U16 meiteņu izlases (2006./2007.dz.g.) mācību/treniņu nometne, izlases treneru Ievas Ņečiporukas un Žanas Zaneginas vadībā.

Tajā pašā laikā, U17 zēnu izlasei (2005./2006.dz.g.), izlases treneru Mārča Obrumaņa, Ģirta Mārtiņsona un Borisa Kolčina vadībā, tiek organizēta mācību/treniņu nometne Jēkabpilī.

Gan zēniem, gan meitenēm nometne paredzēta, kā gatavošanās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm.

No Rīgas Volejbola skolas nometnēs piedalīsies 10 audzēkņi.

Rīgas Volejbola skolas audzēkņi, U-17 zēnu izlases nometnes dalībnieki:

1. Marats Selivanovs
  2. Timurs Aisens
  3. Krišs Liepiņš
  4. Gabriels Kokins
  5. Roberts Lindbergs
  6. Rihards Lindbergs

Rīgas Volejbola skolas audzēknes, U-16 meiteņu izlases nometnes dalībnieces:

1. Anete Čelnova
  2. Elizabete Zimeta
  3. Anna Jevsejeva
  4. Simona Mitiaķina

Rīgas Volejbola skolas treneri, kas sagatavojuši izlašu kandidātus - Oskars Aizporietis, Jorens Janišonis, Jānis Ivanovs, Normunds Lūsis, Natālija Deveikusa.

Lepojamies ar Rīgas Volejbola skolas audzēkņiem un vēlam, lai abām izlasēm produktīvas un izdevušās šīs nometnes.