Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

 
  • U-14 meitenes medaļas arī sadalīja Rīgā, Bolderājā - Rīgas 19. vidusskolā. Sacensības notika 25. un 26. martā, par medaļām cīnījās 3 (!) Rīgas komandas (S. Cepurīte, N. Lūsis un K. Tene), Daugavpils BJSS, Jelgavas NSC un Kuldīgas NSS. Šajās sacensībās S. Cepurītei izdevās kompensēt nelielo neveiksmi nedēļu iepriekš (zaudējums Daugavpilij U-13 grupā par 1. vietu) un godam izcīnīt pirmās zelta medaļas Rīgas Volejbola skolai šajā sezonā. 2. vietu izcīnīja Daugavpils BJSS meitenes, bet 3. - N. Lūsis ar savām audzēknēm. Diemžēl nepatīkamo 4. vietu izcīnīja K. Tenes audzēknes.

Sveicam visus medaļu ieguvējus un vēlam veiksmi U-17 zēniem un meitenēm, kam jāsadala medaļas šajā nedēļas nogalē.