Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

 
  • U-14 meitenes medaļas arī sadalīja Rīgā, Bolderājā - Rīgas 19. vidusskolā. Sacensības notika 25. un 26. martā, par medaļām cīnījās 3 (!) Rīgas komandas (S. Cepurīte, N. Lūsis un K. Tene), Daugavpils BJSS, Jelgavas NSC un Kuldīgas NSS. Šajās sacensībās S. Cepurītei izdevās kompensēt nelielo neveiksmi nedēļu iepriekš (zaudējums Daugavpilij U-13 grupā par 1. vietu) un godam izcīnīt pirmās zelta medaļas Rīgas Volejbola skolai šajā sezonā. 2. vietu izcīnīja Daugavpils BJSS meitenes, bet 3. - N. Lūsis ar savām audzēknēm. Diemžēl nepatīkamo 4. vietu izcīnīja K. Tenes audzēknes.

Sveicam visus medaļu ieguvējus un vēlam veiksmi U-17 zēniem un meitenēm, kam jāsadala medaļas šajā nedēļas nogalē.