Vēlā 26.novembra vakarā 2004./05.g.dz. RVS meiteņu izlase treneres Svetlanas Cepurītes vadībā devās ceļā uz Sanktpēterburgu, kur no 27. līdz 29. septembrim piedalījās starptautiskā volejbola turnīrā, lai labāk sagatavotos gaidāmajai sezonai.

Turnīra pirmajā dienā tika aizvadītas divas spēles - pārliecinoši, ar rezultātu 3:0, tika apspēlētas vienaudzes no Sanktpēterburgas "Kaliņinskaja-2", savukārt pret komandu no Maskavas "Nika" tika piedzīvots zaudējums ar tādu pašu rezultātu 0:3.

Otrajā dienā bija jāaizvada tikai viena spēle, kurā ar rezultātu 3:0 tika apspēlētas Minskas volejbolistes. Atlikusī dienas daļa tika izmantota lietderīgi - meitenes devās 4 stundu garā ekskursijā pa pilsētu.

Turnīra pēdējā dienā tika aizvadītas divas spēles, kā arī sadalītas medaļas, Rīgas meitenēm šoreiz gan tās neizdevās izcīnīt. Vispirms ļoti sapīgs zaudējums pret komandu "Mičurinska", ar rezultātu 2:3, bet otrajā spēlē zaudējums Sanktpēterburgas pirmajai komandai ar rezultātu 0:3. Gala rezultātā turnīrā izcīnīta 4.vieta. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīta - Arnia Sosinoviča.

Vēlam veiksmi meitenēm jaunajā sezonā, šogad 2004./05.g.dz. RVS meiteņu izlase startēs EVL 3.Sieviešu līgā!