Vakar, 2011. gadā dzimušie RVS audzēkņi aizvadīja Skolas čempionātu.

Zēnu konkurencē piedalījās 12 komandas, treneru Jāņa Ivanova, Gata Vanaga, Raivja Mizāna, Jorena Janišona audzēkņi.

Bet meiteņu konkurencē 6 komandas, treneres Viktorijas Korbutas un Svetlanas Cepurītes audzēknes.

Šajā vecumgrupā spēlē 2 pret 2 uz 4*6 metri liela laukuma.

Trenera Jorena Janišona komentārs: “Kopumā labs turnīrs. Mums tas bija otrais, tāpēc puišiem starta satraukums bija mazāks. Piedalījāmies paši ar 5 komandām, bet gribētāju bija vēl, šoreiz pievīla veselība. Turpināsim krāt pieredzi un centīsimies uzlabot savu sniegumu! Paldies RVS par turnīru un vecākiem par atbalstu!”

Čempionātā organizatores Lienes Liberes komentārs: “Skolas čempionātu organizējam ar mērķi gūt sacensību pieredzi pašiem jaunākajiem RVS audzēkņiem. Zēnu spēlēs izteikti redzams serves nozīmīgums un īsākas izspēles, bet meiteņu spēlēs izspēles ir garākas un bumba ilgāk turas gaisā. Šajās sacensībās uzvarētāji bija visi, nolikums paredz, ka tiek apbalvoti visi dalībnieki un konkrētas vietas netiek noteiktas. Katrs dalībnieks saņēma piemiņas balvu no Rīgas Volejbola skolas. Kopumā varu teikt, ka aug stipra un volejbolu mīloša jaunā paaudze.”