25. un 26. septembrī Kuldīgas novada sporta skolas bāzēs norisinājās 56. Kurzemes kauss volejbolā jauniešiem. Turnīrā piedalījās 45 meiteņu un zēnu komandas no vairākām Latvijas pilsētām – Liepājas, Grobiņas, Aizputes, Kuldīgas, Skrundas, Talsiem, Dundagas, Rīgas, Cēsīm un Siguldas.

Uz Kuldīgu, lai cīnītos par Kurzemes kausu devās divi Rīgas Volejbola skolas treneri Māris Venbergs un Gatis Vanags kopumā ar sešām zēnu komandām 3 dažādās vecuma grupās.

Rezultāti U-13 vecumgrupā:

10 komandu konkurencē Māra Vensberga vadītajai U-13 komandai turnīrā augstā 2.vieta. Gatis Vanags uz turnīru devās ar 2 komandām šajā vecumgrupā, vienai no tām 5.vieta otrai 9.vieta.

Rezultāti U-15 vecumgrupā:

Piecu komandu konkurencē Māra Vensberga vadītajām komandām 1.vieta un 5.vieta.

Rezultāti U-17 vecumgrupā:

Piecu komandu konkurencē Gata Vanaga vadītajai komandai 4.vieta.

Sveicam puišus ar pirmajām sacensībām šajā sezonā un vēlam panākumiem bagātu sezonu.

Treneri saka paldies Kuldīgas novada sporta skolai par lieliski noorganizēto turnīru un uzaicinājumu uz to.