Vakar, 6.oktobrī, ar spēli mājās pret viesiem no Daugavpils starts tika dots Nacionālās Volejbola līgas 2019./2020.g.sezonai. Šogad līgai ir izveidots jauns formāts, komandas sadalītas divās divīzijās, pēc reģionālā principa - Austrumi un Rietumi. RVS zēnu izlases komanda startēs Austrumu divīzijā kopā ar Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikums, VK Ezerzeme/DU, Vecumnieki, Jēkabpils Juniori/JSS un MSĢ/Jaunsardze. Šādā formātā tiks aizvadīts viens aplis, bet pēc tam komandas tiks pārdalītas pēc reitinga un tiks aizvadīts vēl viens aplis, kurā katra komanda ar katru spēkosies gan mājās, gan izbraukumā. Tāpat kā pagājušajā sezonā, komandu vada Guntis Atars, kurš ir arī trenera asistents Credit24 Meistarlīgas komandā RTU/Robežsardze, kas dod iespēju RVS zēnu izlases labākajiem spēlētājiem sevi pierādīt arī augstākā līmenī. Arī trenera asistenta pozīcija no pagājuša gada nemainīga, tajā - treneris Oskars Aizporietis.

Vakardienas spēli pret VK Ezerzeme/DU tr.Gunta Atara vadītā komanda iesāka apņēmīgi, bet diemžēl pirmo setu nespēja novest līdz uzvarai. Otro setu puiši jau zaudēja diezgan pārliecinoši, lai arī varēja šķist, ka spēles liktenis jau ir izšķirts, RVS komanda uzvarēja nākamos divus setus un spēles uzvarētājus nācās noskaidrot izšķirošajā piektajā setā. Piektā seta sākums abām komandām bija līdzīgs un spēle tika aizvadīta punkts punktā, bet otrajā pusē VK Ezerzemes/DU volejbolisti tomēr veica izrāvienu un spēli uzvarēja. RVS komandā pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs ar 26 gūtajiem punktiem bija Haralds Kazeks.

Trenera Gunta Atara komentārs par aizvadīto spēli un gaidāmo sezonu kopumā: "Neskatoties uz zaudējumu un katastrofālo kļūdu daudzumu otrajā setā, spēli vērtēju pozitīvi. Pirmkārt, nebijām optimālajā sastāvā un arī ierobežotu spēlētāju resursu, jo šiem gadiem tieši šajās dienās noritēja turnīrs Kauņā. Līdz ar to spēlējām bez rezervistiem. Neskatoties uz visiem šķēršļiem puiši spēja saņemties pie rezultāta 0:2 setos un spēli novest līdz piektajam setam. Priecē puišu cīņas spars, pie pārējā - tehniskām, takstiskām un fiziskām īpašībām strādāsim treniņos. Ir daudz kur augt un tieši tamdēļ ir prieks, ka esam noslēguši sadarbības līgumu ar RTU/Robežsardze komandu, kur puišiem būs iespēja pilnveidoties ne tikai individuāli, bet arī piedalītos kopējos treniņos ar meistarīgākiem spēlētājiem un krāt pieredzi vīru volejbolā. Uzdevumi mums nemainīgi, cīnīties par uzvaru katrā spēlē un progresēt spēli no spēles. Nacionālās līgas spēles solās būt interesantas, jo komandas ir spēkos līdzvērtīgas."