Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Jau iepriekš informējām, ka aizvadītajā nedēļas nogalē RVS meiteņu izlase devās uz Krievijas pilsētu Jekaterinburgu, kur piedalījās starptautiskā volejbola turnīrā. Sacensībās kopā piedalījās 6 komandas, 4 pārstāvēja Krieviju, 1 Kazahstānu, bet Latvijas krāsas aizstāvēja RVS meiteņu izlase (2002. - 2003. dz.g.). Komanda veiksmīgi atgriezusies no turnīra, tāpēc lūdzām treneri A. Odinokovu nedaudz pakomentēt Krievijā piedzīvoto.

A. Odinokovs: Šis bija ļoti vērtīgs turnīrs gan mums kā treneriem, gan spēlētājām. Ļoti labi sapratām, kur esam un pie kā mums jāstrādā. Šādi turnīri noteikti ir vajadzīgi, jo turnīrā spēlēja ļoti laba līmeņa komandas, kuras bija nopietni sagatavotas gan fiziski, gan tehniski. Varētu pat teikt, ka visas komandas bija galvas tiesu pārākās par mums, bet tikai spēlējot pret šāda līmeņa komandām varam augt un pilnveidoties. Uz turnīru diemžēl nedevāmies optimālākajā sastāvā, tāpēc likumsakarīgi, ka visās spēlēs piedzīvojām zaudējumus, tomēr priecē, ka pret katru no komandām paņēmām vismaz setu. Saprotams arī tas, ka nebija pārāk viegli spēlēt pēc sešu stundu pārlidojuma, ja skatāmies pēc Latvijas laika, mums pirmā spēle bija plkst. 6:00 no rīta, bija arī dažas citas lietas, kuras no organizatoriskā viedokļa varētu būt nedaudz augstākā līmenī, bet mēs uz to nekoncentrējāmies, mums galvenais bija laba līmeņa spēles.

Visa turnīra laikā centāmies strādāt profesionālā līmenī - ar spēlētājām strādājām individuāli, notika taktikas apmācība, analizējām spēļu video. Prieks, ka arī spēlētājas visu uztvēra nopietni un bija redzams progress jau turnīra laikā. 

Par visa turnīra labāko uzbrucēju tika atzīta Alise Kjasile (trenere: V. Korbuta), bet par mūsu komandas labāko spēlētāju - Kristīne Kramēna (treneris: N. Lūsis).

Vēlos pateikties Rīgas Volejbola skolai par iespēju piedalīties šādā turnīrā, vēlreiz gribu uzsvērt, ka šādi turnīri ir ļoti nozīmīgi spēlētāju izaugsmes veicināšanā.