14. un 15. aprīlī Rīgas Volejbola skolā norisināsies starptautisks volejbola turnīrs meitenēm "Lieldienu Kauss 2017". Turnīrā aicinām piedalīties meiteņu komandas, 1998. gadā dzimušas un vecākas meitenes/sievietes. Dalību turnīrā jau apstiprinājušas vairākas komandas no Latvijas un Igaunijas.

Komandām, kuras vēlas piedalīties turnīrā, jāsūta pieteikums līdz 10. aprīļa plkst. 17:00 uz e-pastu: volejbolaskola@riga.lv . E-pastā jānorāda "Pieteikums Lieldienu Kausam 2017" un pielikumā jāpievieno pieteikuma anketa (skatīt zemāk).