Pirmdien, 9.maijā, Rīgas Volejbola skola organizēja profesionālās pilnveides kursus volejbola treneriem. Tā kā lielākā daļa Covid-19 ierobežojumu nu ir atcelti kursi norisinājās klātienē.

Kursiem pieteicās 35 treneri, no dažādām Latvijas Sporta skolām: Tukuma Sporta skola, Dagdas Sporta skola, Limbažu novada Sporta skola, Rēzeknes bērnu jauniešu Sporta skola, Gulbenes bērnu jauniešu Sporta skola, Preiļu novada Sporta skola, Kuldīgas novada Sporta skola, Cēsu pilsētas Sporta skola, Jūrmalas Sporta skola, Rīgas Volejbola skola.

Kursos ar savu uzkrāto pieredzi un zināšanām dalījās Latvijas U-15 meiteņu izlases un Latvijas U-21 sieviešu izlases, kā arī RVS/LU izlases galvenais treneris Andrejs Odinokovs, kas sniedza zināšanas par volejbola spēles analizēšanu, kā arī praktiskajā nodarbībā treneriem piedāvāja speciālās fiziskās sagatavotības vingrinājumus ar kuru palīdzību attīstīt dažādus volejbola spēles tehnikas elementus.

Kursos ar lekciju bērnu un jauniešu vecumposmu psiholoģija uzstājās sporta psiholoģe Jurita Smilitiņa, kas sniedza treneriem vērtīgus padomus ikdienas darbā ar jaunajiem sportistiem.

Katrs dalībnieks pēc kursu noklausīšanās saņēma apliecību par 8 stundām profesionālās pilnveides.

Paldies abiem lektoriem par ieguldīto laiku un dalīšanos ar savu pieredzi un zināšanām ar kursu dalībniekiem. Paldies sakām arī Viktorijas Korbutas audzēknēm Patrīcijai Aizbaltei, Luīzei Gardai, Svetlanas Cepurītes audzēknēm Junorai Vagelei, Mirandai Ivanovai, Jorena Janišona audzēknim Artūram Taubem un Māra Vensberga audzēkņiem Patrikam Orupam, Emīlam Lapsalim, Artemijam Timofejeva, par palīdzēšanu praktiskajā nodarbībā.

Paldies kursu dalībniekiem par izturību, ceram, ka bija interesanti un sadzirdējāt, un ieraudzījāt sev ko noderīgu.