13. un 14. aprīlī Rīgas Volejbola skolas telpās notika Latvijas Volejbola federācijas organizētie Jaunatnes treneru kursi, kuros dalību ņem RVS treneri kā arī volejbola treneri no viasas Latvijas, kopā tie bija 103 dalībnieki. Kursu mērķis bija dot iespēju treneriem apgūt modernās tendences, izcelt jaunatnes trenēšanas īpatnības un apgūt pareizu tehniku . Kā pirmais uzstājās Egīls Tišanovs - Nacionālās kategorijas tiesnesis, šajā kursu daļā uzzinājām visu jauno par volejbola noteikumiem. Vēl lektoru lomā satikām Somijas Volejbola federācijas sertificētu volejbola trenere un volejbola kursu pasniedzēju Katju Kāria, kuru asistēja sieviešu volejbola izlases galvenā trenere Ingūna Minusa un olimpiskās solidaritātes kursu starptautiskās treneru tālākizglītības programmas ICECP absolvente Aleksandra Tihovska. Katja stāstīja par jaunatnes volejbola apmācību svarīgākajiem posmiem, kā arī tehnikas mācīšanas specifiku, pēc teorētiskās lekcijas sekoja praktiskā daļa, kur paraugdemonstējumos piedalījās Rīgas Volejbola skolas audzēknes. Otrās dienas beigās uzstājās pedagoģijas un psiholoģijas doktore Agita Ābele ar lekciju "Savstarpējā saikne treneris - spēlētājs-treneris." Kā jau pēc katrām mācībām beigās bija jākārto rakstisks tests un pēc tam jau apliecību saņemšana, kuras šoreiz izsniedza LVF ģenerālsekretārs Edgars Zaiženijs.

Liels prieks mums pie sevis bija uzņemt visus volejbola draugus, lai visi kopā gūtu jaunas zināšanas. Ceram uz drīzu tikšanos jau kādā citā pasākumā!