Aizvadīts 1. posms Latvijas Jaunatnes čempionātā pludmales volejbolā jauniešiem U18 un U20 vecuma grupās. Divas karstas, saulainas dienas, kas priecēja ar pludmales volejbolu. Ilgi gaidītas pirmās sacensības, kas nelika vilties arī šoreiz. Rīgas Volejbola skolas/O-Sands pludmales volejbola audzēkņi pārstāvēja abās vecuma grupās un panākumi arī neizpalika. Visaugstāko sniegumu demonstrēja Dāvis Teteris, kas abās vecuma grupās dominēja un izcīnīja zelta medaļu. Dāvis šobrīd ir iekļauts jauniešu pludmales volejbola izlasē un aizvada treniņnometni Ventspilī. Dalība sacensībās tika aizvadīta ar komandas biedriem no Latvijas izlases, lai veiksmīgāk iespēlētos gaidāmajam U20 Eiropas čempionātam Turcijā. Jau pirmdien Dāvis dodas pārstāvēt Latvijas valsti Eiropas čempionātā U20 vecuma grupā kopā ar Kārli Ābelīti. Nometnē no mūsu komandas piedalās arī Markuss Graudiņš un Sandis Bērziņš.

Šajā čempionātā piedalījās ne tikai Rīgas Volejbola skolas/ O-Sands pludmales volejbola audzēkņi, bet arī klasiskā volejbola audzēkņi, kam sezona jau noslēgusies un nu ir iespēja savas prasmes rādīt arī pludmales volejbola laukumos.

Par rezultātiem:

U18 vecuma grupa -

Puiši:

1.vieta - Dāvis Teteris

5.vieta - Kristaps Naglis/Jānis Dobelis

9.vieta - Ansis Dobels/Hugo Verlis un Bruno Bulgačs/Hugo Straustiņš

Meitenes:

1. vieta - Keita Leinasare
  2. vieta - Amanda Zālīte/Ance Celma

U20 vecuma grupa -

Puiši:

1. Vieta - Dāvis Teteris