29.jūnijā RVS pludmales volejbola laukumos, Cieceres ielā 9, norisinājās pirmais RVS pludmales volejbola kauss, kur par pirmo čempionu titulu cīnījās 9 sieviešu pāri. Starp šiem pāriem bija arī viens RVS audzēkņu duets, kā arī turnīrā piedalījās mūsu pašu trenere Viktorija Korbuta, pārī ar savu audzēkni Mariju Jansoni.

Dāmas tika sadalītas divās apakšgrupās pa 4 un pa 5 komandām katrā. B grupā pārliecinoši 1.vietu ieguva SELGA/EMSIŅA, kas nodrošināja dāmām vietu pusfinālā un iespēju izlaist pirmo izslēgšanas kārtu. A grupā bija daudz līdzīgākas cīņas – 3 komandām galā bija vienāds punktu skaits, kas nozīmēja, ka “mazie punkti” izšķirs vietu sadalījumu šajā grupā. Aprēķinot savstarpējo spēļu “mazos punktus” labākās šajā grupā izrādījās IEVIŅA/ŠVĒDE.

Izslēgšanas pirmajā kārtā tikās VEDĻA/BRAILKO un ILZE/NELLIJA, kur ceļazīmi uz pusfinālu izcīnīja ILZE/NELLIJA. Otro ceļazīmi uz pusfinālu sadalīja SANITA/ELĪNA un GUNTA/ANTRA, kur labākas izrādījās GUNTA/ANTRA.

Abos pusfinālos pārākas bija abu grupu uzvarētājas, kas nozīmēja ka lielajā finālā iekļūst SELGA/EMSIŅA un IEVIŅA/ŠVĒDE, bet par bronzas medaļām cīnīsies GUNTA/ANTRA un ILZE/NELLIJA. Spēle par trešo vietu gāja ļoti līdzīgi un bija nepieciešams trešais, izšķirošais, sets lai noskaidrotu bronzas medaļu ieguvējas RVS pirmajā pludmales volejbola kausā. Šajā cīņā pārākas tomēr izrādījās ILZE/NELLIJA, aiz sevis ceturtajā vietā atstājot GUNTA/ANTRA.

Lielajā finālā arī bija nepieciešami trīs seti, lai noskaidrotu pirmās RVS čempiones. Pirmajā setā ar 15:9 uzvarēja IEVIŅA/ŠVĒDE. Otrajā setā saņēmās duets SELGA/EMSIŅA un ar 15:10 svinēja uzvaru otrajā setā. Trešais sets jau gāja daudz līdzīgāk, galotnē pie SELGA/EMSIŅA mačbumbas uz 10:8 IEVIŅA/ŠVĒDE spēja atspēlēties līdz neizšķirtam 10:10, bet pēc tā IEVIŅA/ŠVĒDE zaudē 2 punktus pēc kārtas, kas SELGA/EMSIŅA dod uzvaru spēlē 12:10 un visā turnīrā kopumā!

Vietu sadalījums RVS pludmales volejbola kausā sievietēm:

1. Santa Emsiņa/Sandra Selga

2. Dace Ieviņa/Elīna Švēde

3. Ilze Trukšāne/Nellija Tinusa

4. Gunta Paegle/Antra Puida

5.-6. Ginta Vedļa/Viktorija Brailko 5.-6. Sanita Kuprašova/Elīna Strautniece

7.-9. Marika Vizule/Evita Ūzuliņa 7.-9. Viktorija Korbuta/Marija Jansone 7.-9. Veronika Saļceviča/Anna Krasavina

Paldies visām par piedalīšanos un tiekamies nākamajā turnīra jau augustā!

Foto galerija no sacensībām pieejama šeit: https://failiem.lv/u/3ywbvwwz#_

Vēlreiz atgādinām, ka jau nākamajā trešdienā – 6.jūlijā par pirmo RVS pludmales volejbola kausu sacentīsies vīriešu komandas!

Pieteikšanās līdz 4.jūlijām, piesakāmies laicīgi, jo komandu skaits ierobežots!!

Nolikums: https://docs.google.com/document/d/140J4B018uatiz3KjJ6bVub1DCAy6B94_zj6q7xsrkyc/edit

Pieteikuma anketa: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HeyWDn9vpKX4eAyTxVoF2tpAQ9x-g_hDKc-fX-T1y0I/edit#gid=0