Aizvadīts Andra Leiša piemiņas turnīrs volejbolā, kurš norisinājās jau trešo gadu, pieminot ilggadējo Rīgas Volejbola skolas direktoru Andri Leiti.

Turnīrs norisinājās 13.aprīlī 21.vidusskolas sporta zālē un tajā piedalījās 4 komandas: RVS (tr.A.Liniņš), RVS (tr.G.Vanags), Localart (tr.O.Aizporietis) un A.Leiša audzēkņi (tr.J.Bomiņš).

1.vietu turnīrā izcīnīja tr.A.Liniņa komanda, 2.vietu - Localart (tr.O.Aizporietis), 3.vietu - A.Leiša audzēkņi (tr.J.Bomiņš) un 4.vietu - tr.G.Vanaga komanda. Labākie spēlētāji: RVS (A.L.) - Ivars Tabors, Localart - Toms Ozols, A.Leiša audzēkņi - Kārlis Kauliņš, RVS (G.V.) - Matīss Šalms.

Paldies visiem dalībniekiem, kas piedalījās turnīrā un aizvadīja spēles par godu A.Leiša piemiņai.