Vakar Rīgas Volejbola skolā norisinājās pirmais RVS čempionāts šogad. Šajā reizē volejbola laukumos sacentās 2005. gadā dzimušas un jaunākas meitenes. Spēles tika aizvadītas uz mazajiem laukumiem, spēlējot formātā 4 pret 4. Turnīrā piedalījās Normunda Lūša, Natālijas Deveikusas, Viktorijas Korbutas, Andra Vitauta Kļaviņa, Janas Ļeļevas un Jāņa Ivanova trenētās komandas. Daži treneri piedalījās ar divām komandām, tāpēc kopā turnīrā piedalījās 9 komandas.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur katra komanda izspēlēja ar katru, pēc tam divas labākās komandas no katras grupas kvalificējās pusfinālam un savā starpā sadalīja pirmās četras vietas.

Šajā reizē pirmo vietu izcīnīja N. Deveikusas pirmā komanda, otro vietu N. Lūša komanda, bet trešo vietu N. Deveikusas otrā komanda. Pirmo trīs vietu ieguvējas saņēma medaļas, bet visas pārējās meitenes tika pie saldumiem.

Daļai jauno volejbolistu šīs bija pirmās sacensības viņu mūžā, tāpēc nebija tik svarīgi kāda vieta izcīnīta, svarīgāk, ka tika iegūta pieredze un uzkrātas pozitīvas emocijas.

Šeit pieejami turnīra rezultāti.

Šeit pieejama foto galerija no turnīra.

Svētdien, 11. decembrī plkst. 13:30 šādas sacensības aizvadīs arī 2005. gadā dzimušie zēni.