Vakar, 25. aprīlī, Rīgas Volejbola skolā norisinājās kārtējais posms skolas čempionātam. Šajā reizē sacentās 2005. gadā dzimušie zēni un meitenes. Skolas čempionāta mērķis ir dot iespēju mazākajiem skolas audzēkņiem sacensties savā starpā, izjust sacensību atmosfēru un nopelnīt savas pirmās medaļas. Šajā posmā spēles formāts bija 4 pret 4, iepriekšējā posmā šie paši bērni spēlēja 3 pret 3.

Meiteņu grupā piedalījās viena Viktorijas Korbutas un Andra Vitauta Kļaviņa komanda, kā arī divas Natālijas Deveikusas un Normunda Lūša komandas. Savukārt zēnu grupā divas komandas startam bija sagatavojuši Gatis Vanags, Māris Vensbergs un Oskars Aizporietis.

Izcīnītās vietas meiteņu grupā: 1. Deveikusa I, 2. Trīs Zvaigznes (A.V. Kļaviņš), 3. Dream Team (V. Korbuta), 4. Lūsis I, 5. Deveikusa II, 6. Lūsis II.

Izcīnītās vietas zēnu grupā: 1. Rīga (O. Aiporietis), 2. Gatis I (G. Vanags), 3. Jugla (O. Aizporietis), 4. Māris I (M. Vensbergs), 5. Māris II, 6. Gatis II.

Visi spēļu rezultāti pieejami šeit.

Jāpiebilst gan, ka šajā reizē rezultāti noteikti nav galvenais, bet gan tas, ka jaunākie RVS audzēkņi gūst sacensību pieredzi un prieku par sportiskā gaisotnē pavadītu laiku.