Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Anna Rīta nākamajā sezonā dosies uz Amerikas Savienotajām valstīm, kur pievienosies Tenesī štata univeristātes (Austin Peay State University) volejbola komandai. Paralēli volejbolam Anna studēs biznesa zinātnes.

Austin Peay komanda spēlē NCAA 1.divīzijā. Komanda 2022./2023. gada sezonu NCAA - Atlantic Sun konferencē noslēdza 10.vietā, un Nacionālā koledžu sporta asociācijas rangā atrodas 140.vietā. 

“Jūtos loti priecīga un nevaru sagaidīt, kad sākšu spēlēt jaunajā komandā un piedzīvošu jaunas emocijas. Uz jauno komandu dodos ar mērķi pilnveidot sevi gan emocionāli, gan fiziski, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus un izzināt jaunu valsti. Visiem kas sapņo par došanos spēlēt ārzemēs ieteiktu turpināt sapņot un darīt, jo viss ir iespējams. Kā arī nebaidīties no pārmaiņām un jauniem izaicinājumiem,” jauno izaicinājumu komentēja Anna Rīta.

Pagājušo sezonu Anna Rīta aizvadīja RVS/LU komandā, pirms tam spēlējusi arī RSU/MSĢ komandā, bet jaunatnes gados spēlējusi Minusas Volejbolas skolas komandā.