Aizvadītajā nedēļā volejbola sezonas noslēguma pasākumā Jelgavā tika apbalvotas labākās sporta skolas /klubi, jaunatnes treneri 2016./2017.gada sezonā klasiskajā volejbolā. Skolas un treneri tiek vērtēti pēc Latvijas Volejbola federācijas izstrādātiem kritērijiem. Vērtēti tiek panākumi un aktivitātes iepriekšējā sezonā. Prieks, ka spējam noturēt savu ilggadējo titulu un arī šoreiz esam labākā sporta skola, starp labākajiem treneriem arī Rīgas Volejbola skolas treneri.

Konkursa rezultāti:

• Labākā sporta skola/klubs, kurā tiek realizēta volejbola programma (audzēkņu skaits virs 200):
  1. Rīgas Volejbola skola
  2. Daugavpils BJSS
  3. Kuldīgas NSS

Foto - Latvjas Volejbola federācija

• Labākais zēnu volejbola treneris:
  1. Aivars Liniņš (RVS)
  2. Guntis Grigalis (Jēkabpils SS)
  3. Raivis Obrumans (Jēkabpils SS)

Foto - Latvijas Volejbola federācija

• Labākais meiteņu treneris:
  1. Normunds Lūsis (RVS)
  2. Natālija Deveikusa (RVS)
  3. Žanna Zaņegina (Daugavpils BJSS)

Foto - Latvjas Volejbola federācija

Liels paldies Rīgas Volejbola skolas treneriem un audzēkņiem par ieguldīto darbu, jo tieši šie cilvēki padara mūsu skolu šo apbalvojumu vērtu!

Foto galeriju no volejbola noslēguma pasākuma Jelgavā iespējams apskatīt šeit.