Sestdien Skonto hallē norisinājās gadskārtējie volejbola svētki - Lāses kauss. Šajā volejbola festivālā katru gadu tiek noskaidrotas labākās Latvijas skolu volejbola komandas. Rīgas Volejbola skola šajā turnīrā ar savām komandām nepiedalās, jo ir profesionālās ievirzes sporta skola, taču savu vispārizglītojošo skolu sastāvos startēja arī neskaitāmi Rīgas Volejbola skolas audzēkņi.

Par tradīciju jau kļuvusi arī labāko volejbola skolu un treneru apbalvošana Lāses kausa ietvaros. Skolas un treneri tiek vērtēti pēc Latvijas Volejbola federācijas izstrādātiem kritērijiem. Vērtēti tiek panākumi un aktivitātes par iepriekšējo sezonu. Prieks, ka arī šajā gadā pārliecinoši labākā sporta skola Latvijā, kurā tiek realizēta volejbola programma, ir Rīgas Volejbola skola, aiz sevis atstājot savu allaž sīvo konkurenti - Daugavpils BJSS. Tāpat prieks, ka starp labākajiem treneriem ir arī divi mūsējie - Viktorija Korbuta un Normunds Lūsis.

Konkursa rezultāti:

• Labākā sport skolu/klubs, kurā tiek realizēta volejbola programma (audzēkņu skaits virs 200):
  1. Rīgas Volejbola skola
  2. Daugavpils BJSS
  3. Kuldīgas NSS

• Labākā sport skolu/klubs, kurā tiek realizēta volejbola programma (audzēkņu zem 200):
  1. Jēkabpils SS
  2. Cēsu PSS
  3. Limbažu un Salacgrīvas NSS

• Labākais zēnu volejbola treneris:
  1. Guntis Grigalis (Jēkabpils SS)
  2. Raivis Obrumans (Jēkabpils SS)
  3. Nikolajs Čemodanovs (Daugavpils BJSS)

• Labākais meiteņu volejbola treneris:
  1. Žanna Zaņegina (Daugavpils BJSS)
  2. Viktorija Korbuta (Rīgas Volejbola skola)
  3. Normunds Lūsis (Rīgas Volejbola skola)

• Labākais jaunais zēnu vai meiteņu treneris (trenera stāžs līdz 5 gadiem):
  1. Mārcis Obrumans (Jēkabpils SS)

Pēc apbalvojuma saņemšanas RVS direktore Gunta Paegle uzsvēra, ka lepojas gan ar apbalvotajiem treneriem, gan visiem pārējiem treneriem, kas katru dienu audzina jaunos Rīgas volejbolistus. Tāpat direktore minēja, ka šis apbalvojums ir visu Rīgas Volejbola skolas audzēkņu nopelns, kas nenogurstoši trenējās ikdienā un neatlaidīgi cīnās sacensībās.