Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. aprīlī,  notika gadskārtējais volejbola pasākums "Lāses Kauss". Kā katru gadu, arī šogad, pasākuma laikā tika sveiktas labākās sporta skolas, kuras realizē volejbola programmu, kā arī labākie bērnu un jauniešu volejbola treneri. Šogad pasākums notika jau 15 gadu pēc kārtas. Patīkami, ka pasākumu apmeklēja arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, LOK viceprezidents, LOV priekšsēdētājs un LSFP prezidents Einars Fogelis un Izglītības un zinātnes ministrijas sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Nominācija "Labākā sporta skola, kura realizē volejbola programmu"

Skola  Direktors  Vieta
 Rīgas Volejbola skola  Gunta Paegle  1.
 Daugavpils BJSS  Imants Utināns  2.
 Kuldīgas novada sporta skola  Agris Kimbors  3.

Nominācija "Labākais zēnu volejbola treneris"

Treneris  Skola  Vieta
 Jānis Jerumanis Kuldīgas novada sporta skola  1.
 Nikolajs Čemodanovs  Daugavpils BJSS 2.
 Aivars Liniņš  Rīgas Volejbola skola 3.

Nominācija "Labākais meiteņu volejbola treneris"

Treneris  Skola  Vieta
 Žanna Zaņegina Daugavpils BJSS  1.
 Ieva Nečiporuka Kuldīgas novada sporta skola  2.
 Viktorija Korbuta  Rīgas Volejbola skola 3.

Nominācija "Labākais jaunais volejbola treneris"

Treneris  Skola  Vieta
 Mārcis Obrumans Jēkabpils sporta skola  1.

Apbalvošanas laikā tika sveikta arī Rīgas Volejbola skolas bijusī direktore Ilze Kantore. Ilze bija komandā, kas pirms 15 gadiem organizēja pirmās sacensības "Lāses Kauss".

Foto galerija no "Lāses Kausa" sacensībām iespējams apskatīt šeit.

Foto galeriju no labāko sporta skolu un treneru apbalvošanas iespējams apskatīt šeit.