Latvijas Volejbola federācija apstiprinājusi Latvijas U-15 meiteņu volejbola izlases un Latvijas U-16 zēnu volejbola izlases trenerus. Abi izvēlētie treneri ir Rīgas Volejbola skolas treneri – Andrejs Odinokovs un Māris Vensbergs.

Sveicam Rīgas Volejbola skolas treneri Andreju Odinokovu ar Latvijas U-15 meiteņu volejbola izlases galvenā trenera amata ieņemšanu. Vēlam, lai izdodas lielo pieredzes bagāžu nodot jaunajām volejbolistēm un lai ieguldītais darbs nes panākumus.

Andrejs Odinokova komentārs: “Priekš manis tas ir liels gods pārstāvēt Latviju galvenā trenera lomā un tajā pašā laikā liels izaicinājums pašam sev! Amats kurš prasīs no manis pašatdevi un visas manas zināšanas, un pieredzes izmantošanu lietas labā. Galvenais mērķis ir izveidot konkurētspējīgu komandu, kura spēj cīnīties par augstākām vietām EČ, EEVZA utt. Priekšā ir liels darbs, noteikti mēs sāksim ar atlasi un komandas komplektāciju, vasaras periodā tiek plānota treniņu nometne, tas būs  komandas pamatdarbs, kur liksim akcentu uz tehnisko sagatavotību, VFS/SFV sagatavošanu kā arī pilnveidosim komandas morālās gribas īpašības. Rudenī sāksies pirmās sacensības “Baltijas Kauss” pēc tam sekos EEVZA (kā pirmais atlases posms uz EČ) un aprīlī vai maijā EČ otrā kvalifikācijas kārta un vasarā EČ finālturnīrs. Tā pat ir plānos startēt ar izlasi Entuziastu Volejbola līga. Ļoti ceru uz atbalstu šajā darba no sporta skolām, federācijas un vecākiem. Tikai kopā mēs visu varam!”

Sveicam Rīgas Volejbola skolas treneri Māri Vensbergu ar Latvijas U-16 zēnu volejbola izlases galvenā trenera amata ieņemšanu. Lai izdodas dalīties ar jaunajiem volejbolistiem zināšanās un kopā sasniegt izvirzītos mērķus.

“Strādāt par izlases treneri, manuprāt, ir jebkura sporta veida jebkura trenera mērķis un sapnis. Tam komplektā protams nāk milzīgs izaicinājums, darbs. Kā jokojot saka kolēģi, tagad Tu esi volejbolā 25/8. Pārsteigums tas varbūt nebija, bet nosūtot savu pieteikumu neliels uztraukums piezagās. Mūsu (RVS) komanda U-15 grupā ir viena no vadošajām un aizvadītajā nedēļas nogalē, Jēkabpilī 6 komandu konkurencē norisinājās cīņa par čempiona titulu, kur tika izpildīti pirmie mājasdarbi izlases sastāva komplektācijā. Tas arī ir pirmais darbs sarakstā, apzināt visus spēlētājus-kandidātus un sapulcināt visus uz pāris dienām vienā vietā uz pāris treniņiem. Lai arī izklausās viegli, Covid-19 uzliesmojuma dēļ šobrīd tas būs izaicinājums. Katru dienu saņemu ziņas no saviem audzēkņiem – esmu kontaktpersona, esmu saslimis. Situācija ir vienlīdz smaga visās sporta skolās. Ļoti ceru, ka situācija uzlabosies un jau sezonas beigām tuvojoties, vasarā varēsim plānot izlases treniņnometnes pilnā sastāvā un ar pilnu jaudu. Laika nav daudz, jau rudenī izlasei jāpiedalās Baltijas kausā un decembrī paredzēts starts EEVZA Eiropas čempionāta atlases sacensībās,” jauno izaicinājumu komentēja Māris Vensbergs.

Vēlam abiem treneriem, lai izdodas viss iecerētais!