Sestdien un svētdien, Latvijas Jaunatnes čempionātā U-16 meitenēm norisinājās finālsacensības, kurās tika noskaidrots vietu sadalījums.

Šajā vecumgrupā Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja 6 komandas Raivja Mizāna, Viktorijas Korbutas, Jāņa Ivanova, Normunda Lūša, Natālijas Deveikusas /Viktorijas Korbutas un Andra Vitauta Kļaviņa komanda.

Finālsacensības par 1.-6. vietu norisinājās Rīgas Volejbola skolā un tajās vietu izcīnījušas bija divas Rīgas Volejbola skolas komandas, viena no tām Normunda Lūša komanda un otra Natālijas Deveikusas/Viktorijas Korbutas komanda. Jānis Ivanovs un Raivis Mizāns ar savām komandām devās uz Gulbeni, lai cīnītos par 13.-16.vietu. Viktorija Korbuta ar savu komandu devās uz Grobiņu, lai cīnītos par 9.-12. vietu.

Sveicam trenerus un spēlētājas ar izcīnītajām vietām:

2.vieta RVS (N. Deveikusa/ V. Korbuta)

3.vieta RVS (N. Lūsis)

Dalīta 7.-8. vieta RVS(A.V. Kļaviņš)

10.vieta RVS (V. Korbuta)

13.vieta RVS (R.Mizāns)

15.vieta RVS (J.Ivanovs)

Paldies visiem RVS treneriem un spēlētājiem par labajiem panākumie Latvijas Jaunatnes čempionātā rudens/ziemas posmā un turēsim īkšķus, lai tik pat labi un vēl labāki rezultāti pavasara posmā.

Jau šajā nedēļas nogalē sāksies Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posms, pirmās sacensības aizvadīs U-15 meitenes un U-17 zēni.