Sestdien un svētdien ar Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posma finālsacensībām U-17 vecumgrupā meitenēm un U-12 vecumgrupā zēniem tika likts punkts 2021./2022. gada sezonai.

U-17 meitenes finālposmu aizvadīja Rīgas Volejbola skolā, bet U-12 zēni Liepājā.

Labāko sešiniekā U-17 vecumgrupā bija iekļuvušas trīs Rīgas Volejbola skola komandas, kam pievienojās Daugavpils BJSS komanda, Limbažu novada Sporta skolas komanda un Liepājas Sporta spēļu skolas komanda.

Par čempionēm nezaudējot nevienā setā kļuva Rīgas Volejbola skola Natālijas Deveikusas komanda. Vicečempiones Rīgas Volejbola skola Normunda Lūša audzēknes, bet 3.vieta Limbažu novada Sporta skolas komandai Intas Mežgailes un Mārītes Sakārnes vadībā. Daugavpils BJSS komandai šoreiz 4.vieta, Liepājas Sporta spēļu skolas komandai 5.vieta, bet Rīgas Volejbola skolas Andra Vitauta Kļaviņa komandai 6.vieta.

Tikmēr Liepājā norisinājās U-12 zēnu fināli, jaunos volejbolistus ierasties sveikt bija atbraukuši Latvijas vīriešu izlases spēlētāji, kas Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīja Eiropas Zelta līgas spēli pret Igaunijas valstsvienību.

Līdz labāko sešpadsmitniekam aizcīnījās trīs Rīgas Volejbola skola komandas, divas Gata Vanaga komandas, un Māra Vensberga komanda. Māra Vensberga komandai tikai nedaudz pietrūka, lai izcīnītu 3.vietu, bet šoreiz iegūta 4.vieta. Gata Vanaga komandām 6.vieta un 14.vieta.

Līdz ar šo oficiāli ir noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāta pavasara posms visās vecumgrupās. Sveicam visus ar sezonas noslēgumu, lai saulaina un pludmales volejbola piepildīta vasara, kā arī produktīva gatavošanās jaunajai 2022./2023. gada sezonai.