Pagājušajā nedēļas nogalē trenera Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes piedalījās turnīrā Tartu, par to kā komandai veicās raksta pats treneris:

Pagājušās nedēļas nogalē RVS volejbolistu desants tika izsēdināts senajā studentu mekā Tartu, lai ar vairākām komandām dažādās vecuma grupās piedalītos tradicionālajos pilsētas Ģērboņa svētkos. Galvenajā „Tartu Ģērboņa spēļu” volejbola turnīrā, kurā sacentās U-15 meitenes, zeltītos pakavus izcīnīja Andra Vitauta Kļaviņa RVS komanda: Lāsma Ozola,Veronika Dubinova, Katrīna Krustkalne, Annija Ledaine, Ludmila Kovaļenko, Līna Putāne, Marlēna Davidoviča un Daniela Rihtere.Visas pretinieces tika pieveiktas ar 3:0. Balvu par labu spēli saņēma Veronika Dubinova.

Igauņu trenere Riina Kuusk, kuras komanda piedalījās Lieldienu kausa sacensībās Rīgā, bija aizlaidusi ziņu līdz Somijai, ka mums ir spēcīga U-16 komanda. Uz Tartu atbrauca Somijas Dienvidu reģiona izlase no Tamperes. Gan mums, gan somietēm priekšā savu čempionātu finālcīņas. Abās draudzības spēlēs pārākas bija somietes. Mūsu meitenēm kārtējo reizi radās sarežģījumi, uzņemot viltīgās un ātri lidojošās ziemeļnieku serves.

Desanta skaitlisko vairākumu sastādīja U-13 un U-14 jaunās volejbolistes, kuras RVS pārstāvēja ar divām komandām, cīnoties pēc apļa sistēmas ar desmit Igaunijas un Somijas meiteņu vienībām. Balvas par cīņas sparu saņēma Marta Gaveika un Līva Trinīte. Paldies sakām jaunajai trenerei Janai Ļeļevai!

Kādreiz Krišjānis Valdemārs, studējot Tērbatā, tagadējā Tartu, sarakstīja darbu - Par latviešu un igauņu pievilināšanu pie jūrniecības. Ja Valdemārs šodien vērotu mazo aizrautīgās cīņas Tartu, viņš droši vien uzrakstītu eseju par abu kaimiņtautu pievilināšanu pie volejbola spēles.