RVS/LU cēlāja Arina Sosinoviča, nākamajā sezonā dosies studēt un spēlēt volejbolu Amerikā. Arina pievienosies Bostonas Northeastern univeristātes volejbola komandai, kura spēlē D1 divīzijā un pagajušajā gadā savā konferencē ieņēma otro vietu.

Arina par jauno dzīves posmu:

"Mans mērķis pēc ģimnāzijas absolvēšanas ir gan iegūt labu izglītību, gan turpināt sevi pilnveidot volejbolā, bez kura sevi nevaru iedomāties jau desmit gadus. Sevišķi intensīvi ir bijuši pēdējie trīs gadi, kad 16 gadu vecumā ieguvu iespēju pievienoties RVS/LU komandai un gūt pieredzi, progresēt dažādu treneru vadībā, spēlējot Baltijas līgā, Latvijas līgā un jauniešu izlasēs.
                  ASV es pievienošos Bostonas Northeastern universitātes  komandai, kura spēlē D1 divīzijā un pagājušajā gadā savā konferencē ieņēma otro vietu. Bija vēl citi varianti, taču šo iespēju izvēlējos gan tādēļ, ka universitātes izglītības reitingi ir ļoti augsti, komanda spēlē labā līmenī un es arī jutu patiesu interesi no treneres, mani uzaicinot šajā komandā. Process nebija vienkāršs, jo universitātes prasības ir ļoti augstas.
                  Volejbolistiem, kuri trenējas sporta skolās  un  vēlās spēlēt ārzemēs, es varu teikt – viss ir reāls, to mēs redzam jau pēc vairāku meiteņu karjeras pieredzes, bet tad patiešām ir jāmīl volejbols un jābūt gatavam trenēties daudz un jāsaprot, ka viegli un vienkārši nekas nenotiks.
                  Līdz šim manas kā volejbolistes attīstībā ir bijuši dažādi posmi, kurā katram  no treneriem vēlos pateikt paldies – pirmie soļi volejbolā līdz čempionu tituliem jaunatnes līgā pie trenerēm Natālijas Deveikusas un Svetlanas Cepurītes, iespēja startēt nākamajā pieaugušo līmenī pie Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova,  attīstība jau nākamajā  līmenī ar ārzemju treneriem – pieredze ar Milanu Bratiču, ļoti profesionāls darbs ar dažādām niansēm trenera Daniele Mario Capriotti vadībā, kas turpinās arī jauniešu izlasēs.
                 Noteikti sekošu RVS/ LU komandas panākumiem un gaitām nākamajā sezonā un  ceru, ka vēl spēlēsim kopā ar vairākām meitenēm dažādu vecumu izlasēs.

Sveicam un priecājamies par Arinu, vēlam, lai izdodas viss iecerētais, un sekosim līdzi, Arinas panākumiem Amerikā.