Šajās brīvdienās 27. un 28. novembrī atsākās Latvijas Jaunatnes čempionāts.

27.novembrī Rīgas Volejbola skolā norisinājās sabraukums U-14 meitenēm, kurā piedalījās RVS (tr. Svetlana Cepurīte), RVS (tr. Normunds Lūsis), RVS (tr. Inese Jursone), Madonas BJSS un Liepājas SSS.

U-14 vecumgrupā spēlē līdz 2 setu uzvarai, ja pa setiem ir 1:1, tad izspēlē trešo setu līdz 15 punktiem.

Rezultāti:

RVS (S.C.) pret Madonas BJSS 2:0 (27:7), (25:13).

RVS (N.L.) pret Madonas BJSS 2:0 (25:9), (25:9).

RVS (N.L.) pret RVS (I.J.) 2:1 (20:25), (25:15), (15:10).

RVS (I.J.) pret Liepājas SSS 2:0 (25:23), (25:13).

RVS (S.C.) pret Liepājas SSS 1:2 (25:19), (15:25), (12:15).

Treneres Ineses Jursones komentārs “Gāja ļoti labi, vienu spēli uzvarējām 2:0 pret Liepājas SSS, vienu zaudējām 1:2 pret Normunda Lūša vadīto komandu. Beidzot bija iespēja uzspēlēt pret sava vecuma meitenēm, un paskatīties pie kā vēl cītīgāk jāstrādā, meitenes nospēlēja labi, neskatoties uz to, ka nebija pietiekami laika sagatavoties, bet visiem jau apstākļi vienādi. Ar meitenēm ļoti lepojos, un ja viņas turpinās tikpat uzcītīgi trenēties, redzu ļoti labu nākotni šai komandai. Un ļoti ceru, ka 2022. gadā LJČ tiksim pie medaļām.

28.novembrī uz sabraukumu Jēkabpilī ar U-15 zēnu komandu devās Māris Vensbergs. Divās spēlēs gūtas divas uzvaras.

RVS 1 (M.V.) pret Jēkabpils SS 3:1 (25:15), (17:25), (25:20), (25:20).

RVS 1 (M.V.) pret Daugavpils BJSS 3:0 (25:18), (25:11), (25:19).

28.novembrī Tīraines Sporta kompleksā Māra Vensberga U-15 otrā komanda stājās pretī Mārupes un Minusas Volejbola skolas komandām. Šoreiz piedzīvoti divi zaudējumi.

RVS 2 (M.V.) pret Mārupi 0:3 (15:25), (14:25), (16:25).

RVS 2 (M.V) pret MVS 0:3 (12:25), (15:25), (12:25).

“Uz spēlēm Jēkabpilī devāmies ar lielu prieku un gandarījumu. Kopš pēdējās spēles LJČ bija pagājuši 13 mēneši. Lielā pārtraukuma dēļ trenerim bija daudz nezināmo, kā puišiem izdosies laukumā iespēlēties un atrast kopējo spēli. Lai arī vasarā nometnēs bija labi pastrādāts un septembrī aizvadīti divi turnīri- Kurzemes kauss Kuldīgā un turnīrs Narvā, bija gaidāms ka četru nedēļu mājsēde bez bumbām savus robus būs iecirtusi.

Pirmo spēli aizvadījām pret mājiniekiem Jēkabpili. Normālā situācijā noteikti būtu jācīnās arī ar Jēkabpils slaveno septīto spēlētāju- skatītājiem, bet LVF nolikums paredzēja aizvadīt spēli bez skatītājiem. Pirmajā setā ar agresīvu un efektīvu servēšanu ātri izdevās iekrāt labu pārsvaru un svinēt vieglu uzvaru. Otrajā setā Jēkabpils treneru pamodināti arī pretinieki arvien biežāk nospēlēja veiksmīgi vairākos spēles elementos, kas komplektā ar mūsu pašu daudzajām kļūdām atnesa zaudējumu. Trešajā un ceturtajā setā spēle abām komandām vēdas ļoti līdzīgi, tomēr tuvojoties setu galotnēm pārsvaru izveidot un noturēt izdevās tieši RVS komandai. Uzvara ar rezultātu 3:1 deva prieku puišiem, bet daudz pārdomu trenerim. Ļoti daudz pašu pieļautās kļūdas, nesaprašanās laukumā, izgaismo pandēmijas radītās sekas skaitliski nepietiekamajā treniņprocesā ar bumbām un spēļu prakses trūkumu.

Otrajā spēlē pretī stājās Daugavpils komanda, kura pēc RVS un Jēkabpils spēles pieveica komandu Cēsis ar rezultātu 3:0. Daugavpils komanda izskatījās tikai nesen izveidota un arī spēkos vājāka kā Jēkabpils. Tas atspoguļoja arī spēlē, kur lielāko punktu artavu pretinieks katrā setā ieguva pateicoties tieši mūsu komandas nepiespiestajām kļūdām. Laimīgā kārtā kļūdu bija mazāk kā veiksmīgu epizožu un galarezultātā uzvara ar 3:0,” aizvadīto sabraukumu Jēkabpilī komentēja treneris Māris Vensbergs.