Šajā nedēļas nogalē 1. – 3. decembrim risināsies starptautisks volejbola turnīrs jauniešiem,  Auroras Kauss 2017 un Pāvela Seļivanova Kauss 2017. Auroras Kauss par godu kādreiz slavenajai sieviešu meistarkomandai “Aurora” notiks jau piekto gadu un tajā dalību ņems 2003. gadā dzimušas un jaunākas meitenes no 3 valstīm ( Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas), ja iepriekšējos gadus turnīrs tika organizēts valstu izlašu komandām, tad šogad tas paredzēts volejbola klubiem. 

Savukārt šogad pirmo reizi tiks izspēlēts Pāvela Seļivanova Kauss, par godu leģendārajam volejbolistam Pāvelam Seļivanovam, kurš savā karjerā ir apbalvots kā olimpiskais čempions, divkārtējs pasaules čempions un arī  četrkārtējs Eiropas čempions. Šī kausa izcīņa paredzēta zēniem 2003. gadā dzimušajiem un jaunākiem, piedalīsies komandas no 4 valstīm (Latvijas, Krievijas, Polijas, Baltkrievijas).

Šogad esam nomainījuši turnīra atrašanās vietu, no RVS zāles pārceļamies uz Rīgas Valsts vācu  ģimnāzijas sporta kompleksu (Āgenskalna iela 21, Rīga). Pirmās spēles sākums jau 1.decembrī 15.00. Spēļu grafiks, rezultāti un spēlētāju statistika būs pieejama šeit.

Turnīru organizē Rīgas Volejbola skola sadarbībā ar Entuziastu volejbola līgu un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.