Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē norisinājās ikgadējā "Auroras kausa" izcīņa, kurā sacentās Latvijas, Igaunija, Lietuvas un Sanktpēterburgas U17 meiteņu izlases. Turnīru organizēja Rīgas domes Izlgītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Volejbola skola un Latvijas Volejbola federācija.

Šajā turnīrā bez zaudējumiem cīnījās un par čempionēm kļuva Pāvela Seļivanova un Viktorijas Korbutas trenētās Latvijas U17 izlases meitenes. Rīgas Volejbola skolu šajā izlasē pārstāvēja piecas spēlētājas - Marta Kamēlija Levinksa, Irbe Andike Lazda, Elīna Zvaigzne, Nikola Amanda Ērgle un Lāsma Ozola.

Turnīru Latvijas izlase piektdien iesāka ar pārliecinošu uzvaru pret Igaunijas vienaudzēm 3:0 (25-17, 25-18, 25-17), savukārt sestdien, paralēli Latvijas vīriešu volejbola izlases cīņām Zemgales Olimpiskajā centrā, U17 izlase pārspēja lietuvietes 3:1 (25-20, 24-26, 25-19, 25-16). Noslēdzošā cīņa par uzvaru Auroras kausa izcīņā tika aizvadīta svētdien un tajā Latvijas izlase pēc zaudētiem pirmajiem diviem setiem spēja mobilizēties un pārspēt Sanktpēterburgas komandu un izcīnīt uzvaru spēlē 3:2 (16-25, 21-25, 25-21, 25-15, 15-11), kas nozīmēja uzvaru arī visā turnīrā. Latvijas izlases rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Marta Kamēlija Levinska.

Otro vietu turnīrā izcīnīja Igaunijas meiteņu izlase, kas piektdien piekāpās Latvijas vienaudzēm (0:3), bet sestdien un svētdien izcīnīja uzvaras pret Lietuvas (3:1) un Sanktpēterburgas (3:2) komandām.

Bronzas medaļas izcīnīja Lietuvas komanda, kas piekāpās gan Latvijas (1:3), gan Igaunijas (1:3) izlasēm, bet turnīra atklāšanas spēlē uzvarēja Sanktpēterburgas komandu (3:1).

Bez uzvarām šoreiz palika Sanktpēterburgas komanda, kas turnīru noslēdza 4. vietā. Lai arī uzvaras neizdevās izcīnīt, visas spēlēs ar Sanktpēterburgas komandas piedalīšanos bija spraigas, Latvijai un Igaunijai tika zaudēts ar rezultātu 2:3, bet Lietuvas komandai 1:3.

Šeit pieejama fotogrāfa Jura Freidenfelda galerija no turnīra, bet šeit fotogrāfa Zigismunda Zālmaņa foto galerija.

Šeit pieejams LTV sporta ziņu sižets par sacensībām.