No 29.novembra līdz 1.decembrim Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta zālē tiks aizvadīts tradicionālais volejbola turnīrs “Auroras Kauss 2019” meitenēm un “Pāvela Seļivanova Kauss 2019” zēniem. Turnīrā startēs 2004.gadā dzimušas un jaunākas meitenes, kā arī 2003.gadā dzimuši un jaunāki zēni.

Katrā no turnīriem startēs 6 komandas, kas 3 dienu laikā aizvadīs apļa turnīru, izspēlējot katra komanda ar katru.

Auroras Kausā startēs šādas komandas:

1. Rīgas Volejbola skola
  2. Tallinas Selver
  3. Gentofte Volley no Dānijas
  4. VK Minska
  5. Sanktpēterburgas izlase
  6. Domovip Porcia no Itālijas

Pāvela Seļivanova Kausā startēs:

1. Rīgas Volejbola skola
  2. Kuldīgas NSS
  3. Sanktpēterburgas izlase
  4. Gentofte Volley no Dānijas
  5. Igaunijas junioru izlase
  6. Tallinas Selver

Sacensību sākums 29.novembrī plkst.15:00, bet 30.novembrī un 1. decembrī plkst.9:00.

Aicinām visus volejbola draugus uz Rīgas Valsts Vācu ģimnāzijas sporta kompleksu baudīt laba līmeņa jauniešu volejbolu!