Ar zelta medaļām no Igaunijas atgriezušās Rīgas Volejbola skolas jaunās volejbolistes.

2000.gadā dzimušās meitenes cīnījās par Viru sporta skolas kausu tradicionālajā turnīrā, kas notika jau 57. reizi. RVS komanda, kurā spēlēja trenera A.V. Kļaviņa audzēknes Irbe Andike Lazda, Lāsma Ozola, Katrīna Krustkalne, Marlēna Davidoviča, Daniela Rihtere, Kristiāna Blumere, Marta Gaveika, Veronika Dubinova, Kristīne Krūmiņa, Agnese Urbāne un Jana Spriža pārliecinoši ar 2:0 pieveica Polijas „Gdaņsk/Starogard”, Tallinas "VK Taht”, Pērnavas sporta skolu, Viru sporta skolu, Somijas "TUL", bet finālā arī Tallinas „Selver” ar 2:1.

Meitenes vasarā uz lauriem negulēja. Skolas brīvlaikā tika aizvadīti smagi treniņi, lielais turnīrs Portugālē un vasaras treniņnometne. Rit gatavošanās jaunajai sezonai, pretī jauniem izaicinājumiem.