Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Vasaras treniņnometnēs treneri saviem audzēkņiem galvenokārt liek svīst diezgan smagos fiziskās sagatavotības vingrinājumos, lai savām audzēknēm nedaudz „dzīvi padarītu saulaināku” treneru Andra Vitauta Kļaviņa un Janas Ļeļevas audzēknes starplaikā piedalījās gandrīz nedēļu ilgā treniņnometnē Rīgā ar Tamperes kluba „Kalev Lentopallo” jaunajām volejbolistēm. Somu klubs šogad svin savu 60 gadu jubileju, katru gadu rīko grandiozo „Kolibri” turnīru Tamperē uz simts laukumiem, un ceļojums uz Rīgu bija šo svinību programmā, jo kluba galvenais treneris Ari Kuusinens ir sens mūsu draugs. Kopējos treniņos gan meitenes, gan treneri apmainījās pieredzē, atcerējās iepriekšējās tikšanās turnīros Rīgā un Somijā. RVS un „Ka Le”, kā komandu dēvē Somijas čempionātā, sacentās divās draudzības spēlēs U-19 grupā. Pirmajā ar 3:2 pārākas bija viešņas, bet otrajā ar 3:1- rīdzinieces.

U-17 meitenes piedalījās tradicionālajā Veru Sporta skolas Kausa izcīņā, kas, iespējams, ir tradīcijām bagātākais jaunatnes volejbola turnīrs Baltijā, jo nemainīgi notiek jau 58.reizi. Turnīrā piedalījās Somijas, Polijas, Igaunijas un Latvijas komandas. Pagājušajā gadā Kausu izcīnīja mūsu meitenes, bet šogad, spēlējot bez Latvijas izlases dalībniecēm, nācās samierināties ar sesto vietu.

Jau kuru gadu Kokneses treniņnometnes vecāku diena ir kupli apmeklēta, un kā tradīcija iedibināta audzēkņu uzstāšanās. Gan lielās, gan mazās meitenes vakaros mācījās dziesmu vārdus, lai, braucot uz sacensībām autobusā skanētu kāda tautas dziesma vai himniskā ”mēs esam un būsim tie labākie..” Vecāku dienas koncerti ir kā neliela atskaite par skanējumu un vienlaikus kā atslodze no fiziskajiem treniņiem. Visiem ļoti patika „Tiroliešu puišu deja”, ko meitenes iemācījās, atceroties ceļojumu uz Austriju.

Otrās nometnes vecāku dienā Koknesē viesojās ar AM Jaunsardzes un informācijas centra direktora maj. Aivja Mirbaha atsaucību organizētā tikšanās ar Jaunsardzes pārstāvjiem. Virsseržanta Kristapa Kancāna vadītajos vingrinājumos Kokneses parkā ar šaušanu, šķēršļu pārvarēšanu un citiem militāriem elementiem iesaistījās gan audzēkņi, gan vecāki.

RVS audzēkņi aizvadījuši lietainu, bet notikumiem raibu vasaru, cītīgi trenējušies un ar nepacietību gaida jaunās sezonas pirmās sacensības.