Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā un Pērnavā tika sadalītas medaļas Baltijas skolu / klubu čempionātā volejbolā. Meiteņu grupā RVS pārstāvēja N. Lūša un K. Tenes komandas, bet zēnu grupā - J. Bomiņa un A. Liniņa vadītās komandas. Šoreiz nevienai no mūsu skolas komandām neizdevās tikt pie medaļām, bet gan meitenēm, gan zēniem nācās samierināties ar sāpīgo 4. vietu.

Meitenes savas spēles aizvadīja Kuldīgā. Kopā turnīrā startēja 12 komandas, tās bija sadalītas 3 grupās pa 4 komandām katrā. Turnīru ļoti cerīgi iesāka N. Lūša komanda, kas grupu spēlēs izcīnīja visas uzvaras, 2 setus zaudējot tikai komandai no Tallinas. K. Tenes vadītā komanda jau apakšgrupas spēlēs piedzīvoja 2 zaudējumus, bet pateicoties labākai setu attiecībai no grupas tomēr izgāja kā 2. labākā komanda. Pusfinālā abas RVS komandas piedzīvoja zaudējumus, N. Lūša komanda piekāpās nākamajām čempionēm, bet K. Tenes komanda atzina Viļņas SS Tauras pārākumu. Spēlēs par vietām arī tika piedzīvoti 2 zaudējumi, nācās atzīt igauņu komandu pārākumu, spēlē par 7. - 8. vietu K. Tenes meitenes piekāpās Rakveres SS volejbolistēm, bet spēlē par 3. - 4. vietu N. Lūša meitenes kapitulēja SC Tats Tallin komandai.

Par labāko spēlētāju N. Lūša komandā tika atzīta - Marta Kamēlija Levinska, bet K. Tenes komandā - Diāna Jaroša.

Zēniem izspēles sistēma bija tāda pati kā meitenēm, tikai izloze pret mūsu skolas komandām bija nedaudz nežēlīga, abas mūsu skolas komandas bija ielozētas vienā grupā un tikās savā starpā jau pirmajā spēlē, kurā pārāki izrādījās J. Bomiņa audzēkņi. A. Liniņa audzēkņi apakšgrupā piedzīvoja vēl vienu zaudējumu un grupu spēles noslēdza 3. vietā, savukārt J. Bomiņa zēni piekāpās Selver volejbolistiem un grupu spēles noslēdza 2. vietā. Pusfinālā Bomiņa audzēkņi pārliecinoši piekāpās Pērnavas volejbolistiem, bet spēlē par 3. vietu vēlreiz tikās ar Selver. Lai arī Bomiņa audzēkņi vairākkārt bija ļoti pārliecinošā vadībā, beigās tomēr tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar rezultātu 2:3. A. Liniņa audzēkņi turnīru noslēdza 7. vietās.

Par labāko spēlētāju J. Bomiņa komandā tika atzīts - Jānis Medenis.