• Aizvadītajā nedēļas nogalē Tallinā un Viļņā tika sadalītas medaļas Baltijas skolu / klubu čempionātā volejbolā. Meitenes devās uz Tallinu, kur RVS pārstāvēja N.Deveikusas/V.Korbutas un A.V.Kļaviņa/J.Ļeļevas komandas, bet RVS zēnus Viļņā pārstāvēja  A. Liniņa un O.Aizporieša vadītās komandas.
  •  Kopā turnīrā startēja 12 komandas, tās bija sadalītas 3 grupās pa 4 komandām katrā. Pagājušogad RVS nācās samierināties bez godalgotām vietām, bet šogad varam lepoties ar sudraba medaļām, kuras izcīnīja N.Deveikusas/V.Korbutas komanda, meitenes nezaudējot nevienu spēli grupā veiksmīgi nokļuva līdz turnīra finālam, kur viņām pretī stājās Tallinas Selver komanda. Spraigā piecu setu spēlē, pēdējo setu zaudējot vien par 2 punktiem RVS tomēr atzina mājinieču pārākumu. Tr. V.Korbuta:" Visas, meitene malači, cīnījās līdz beidzamajam punktam. Liels paldies vecākiem, kuri bija kopā ar mums un atbalsīja." Par komandas labāko spēlētāju tik atzīta Alise Kjasile. Otrai RVS meiteņu komandai neveicās tik labi, tr. A.V.Kļaviņa meitenēm neizdevās ieziet no apakšgrupas un spēlē par 11. vietu komanda piekāpās Daugavpils BJSS, tādejādi ierindojoties 12.vietā.

• Zēnu konkurencē RVS izcīnīta 5. vieta tr. A.Liniņš un 9.vieta tr. O.Aizporietis. Tr. O.Aizporietis par turnīru:" Turnīrs labs, bet manuprāt nākotnē būtu jāsamazina komandu skaits līdz 3 komandām no katras valsts, rezultātā sanāk diezgan dažādi līmeņi komandām, plus ļoti ilgs gaidīšanas laiks starp spēlēm. Mums sanāca smags spēļu grafiks, no rīta spēle un pēc tam pēdējā vakara spēle, puiši vairāk nogura no gaidīšanas nevis no spēlēšanas, kas arī ļoti jūtami ietekmēja spēļu rezultātus. Pirmo spēli zēni nospēlēja slikti, nespēja sevi motivēt, iespējams nogurums no garā ceļa, rezultātā zaudējums 2:3 pret Viļņas Tauras - 1 komandu. Vakara spēli pret Rakveri iesākām smagnēji, bet spējām to sakārtot un parādījām cienījamu spēli, tomēr arī šajā spēlē zaudējums ar rezultātu 1:3, visi seti zaudēti vien ar 2-3 punktu starpību. Otrajā dienā tikāmies ar A.Linņa komandu, bet spēles rezultāts nevienai komandai vairs neko neizšķīra, tāpēc laukumā laidām komandu otros sastāvus, lai visi puiši varētu uzspēlēt. Grupā par 9.-12. vietu guvām 2 uzvaras pret Cēsu SS un Marjapoli ar rezultātu 3:0. Priekš pirmās reizes rezultāts ir apmierinošs, protams mērķis bija ierindoties sešiniekā, bet tas nekas kā puiši saka, nākamreiz. Liels paldies puišiem un vecākiem."