Ar skaistām uzvarām noslēgusies vēl viena Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbola sezona. Finālaposms no 28.- 31. augustam norisinājās RUKKI pludmales volejbola laukumos.

U-14 vecumgrupā zēniem 2.vietu izcīnīja Kondratenko/Počs, 3.vieta Staprēnam/Lorbergam, 8.vieta Rinkevičs/Sarikovs. Meitenēm uzvaras laurus plūca Aleksejeva/Bērziņa (RVS/O-Sands/RUKKI) fināla spēlē pārspējot Pļaviņu/Krievu (Mārtiņa Pļaviņa Sporta Klubs/Beach Box Gepardi/RVS), kas kļuva par vicečempionēm. 15.vietu izcīnīja Vorobeja/ Baļčūne.

U-16 vecumgrupā zēnu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa divi RVS/O-Sands pāri: 1.vieta Liepiņš B./ Blekte T., 2.vieta Zemītis R./Ameļkovičs A. Koka medaļas finālposmā izcīnīja Gulovs A./ Mazais R. (RVS/MSĢ). 10.vieta šoreiz Lodei/ Greiškānam, 12.vieta Staprēnam/Zellim un 13.vieta Kupferam/Lorbergam. Meitenēm otro reizi uz goda pjedestāla kāpa Aleksejeva ar pārinieci Rumaku, ar ko kopā izcīnīja 3.vietu. 6.vietā Pļaviņa/Arhipova (Mārtiņa Pļaviņa Sporta Klubs/Beach Box Gepardi/RVS), 9.vietā Bole/ Nesterova (RVS), 13.vietā Cepurīte/Gertmane, 29.vietā Vauļina/Paviljāne.

U-18 vecumgrupā tiumfēja Andrejevs/Dūdens (RVS/O-Sands/MSĢ). 6.vietā ierindojās Druska/Mekšs, 11.vietā Liepiņš B./Blekte T., 13.vietā brāļi Ameļkoviči, 15.vietā - Zemītis/Rozītis (RVS/O-Sands/Smiltenes PBJSS). Meiteņu konkurencē, nedaudz pietrūka. lai trešo reizi kāptu uz pjedestāla Aleksejevai, kas šajā vecumgrupā spēlēja kopā ar Stroķi (BSK) un šajā vecumgrupā koka medaļas. 6.vietu izcīnija Bērziņa S./ Bierande, 8.vietā Rumaka/ Lipņicka (RVS/O-Sands/Preiļu BJSS), 13.vietā Barone/Vilsone (RVS/MSĢ/Talsu NSS)

U-20 vecumgrupā fināla spēle norisinājās starp brāļiem, vienā laukuma pusē brāļi Bulgači, otrā brāļi Dobeļi, par čempioniem sīvā cīņā kļuva brāļi Bulgači, bet Dobeļiem 2.vieta un vicečempionu statuss. 10.vietā turnīru noslēdza Druska/Mekšs. Meitenēm tāpat kā U-18 vecumgrupā Aleksejevai/Storķe neizdevās spēlē par bronzu pārspēt pretinieces un arī šajā vecumgrupā koka medaļas. Bērziņai/Bierandei 10.vieta, Celmai/ Actiņai 11.vieta, Kadžulei/Krievai 15.vieta.

Lepojamies ar visiem mūsējiem, kas šīs sezonas laikā piedalījušies čempionātā un trenējušies, lai kļūtu stiprāki un sasniegtu jaunus augstumus.