Sestdien un svētdien U-16 zēni un meitenes aizvadīja Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības.

Rīgas Volejbola skolā divu dienu garumā norisinājās spraigas cīņas, lai noskaidrotu labākos U-16 zēnu konkurencē. Kamēr puiši Rīgā, tikmēr U-16 meitenes Kuldīgā cīnījās par godalgotajām vietā.

Māra Vensberga vadītā komanda fināla spēlē tikās ar Daugavpils BJSS komandu, ar 0:3 (22:25, 17:25, 17:25) tika atzīts viesu pārākums un izcīnīta 2.vieta. Jāpiezīmē, ka Māra Vensberga komanda šajā vecumgrupā startē pie gadu vecākiem volejbolisti, līdz ar to jāuzlavē puiši par 2.vietu, kas ir augsts sasniegums. Par labāko spēlētāju tika atzīts Ralfs Andrejevs. Atgādinām, ka Māris Vensbergs ar šo pašu komandu U-15 vecumgrupā Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posmā izcīnīja 1.vietu.

Viktorijas Korbutas/ Natālijas Deveikusas komanda fināla spēlē cīnījās pret Ādažu novada bērnu jaunatnes sporta skolas komandu, spraigā spēlē ar 3:2 tika atzīts Ādažu komandas pārākums un izcīnīta 2.vieta.

Meiteņu rezultāti:

2.vieta- Rīgas Volejbola skola (N.Deveikusa/V.Korbuta)

7.vieta – Rīgas Volejbola skola (N.Lūsis)

11.vieta – Rīgas Volejbola skola (A.V.Kļaviņš)

12.vieta – Rīgas Volejbola skola (V.Korbuta)

14.vieta – Rīgas volejbola skola (R.Mizāns)

Zēnu rezultāti:

2.vieta – Rīgas Volejbola skola (M.Vensbergs)

10.vieta – Rīgas Volejbola skola (M.Vensbergs)

Sveicam U-16 vecumgrupā spēlējošos ar Latvijas Jaunatnes čempionāta noslēgšanos un izcīnītajām vietām.