Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Sestdien norisinājās Cēsu kauss 2022. Pārstāvēt Rīgas Volejbola skolu devās Viktorijas Korbuta vadītā meiteņu komanda, Andra Vitauta Kļaviņa vadītā meiteņu komanda un Jorena Janišona vadītā zēnu komanda.  

U-19 vecumgrupā Andra Vitauta Kļaviņa vadītajai komandai 2.vieta, nepārspētas palika vien mājinieces Cēsu pilsētas Sporta skolas volejbolistes. Kā atzina treneris Andris Vitauts Kļaviņš: “Meitenes šajā turnīrā rādīja labu sniegumu un nospēlēja ar emocijām, kas arī atspoguļojās iegūtajā rezultātā”. Par labāko spēlētāju tika atzīta Anabella Maļina.  

U-13 vecumgrupā Viktorijas Korbutas komandai nedaudz pietrūka, lai ielauztos labāko četriniekā no divpadsmit komandām, bet šoreiz 5. vieta. Trenere atzina, ka meitenēm šī bija vērtīga pieredze. 

Trenera Jorena Janišona vadītajām U-13 komandām, šajā turnīrā 5. 7. un 10.vieta. Par labākajiem spēlētājiem atzīti Patriks Salmiņš, Karels Volodins, Kārlis Dirveiks. 

Gatis Vanags ar savu komandu aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās Mārupes kausā, kur šoreiz 7.vietā. Spēlētāji atzina: "Ļoti izaugsmes pilna diena, bija patīkami spēlēt pret vecākiem džekiem, vienlaicīgi saliedējoties ar komandu." Treneris saka lielu paldies organizatoriem, Jurim Kajakam par labi noorganizēto turnīru. 

Prieks par mūsu komandām, kas pirms sezonas sākumā spēja gūt vērtīgu spēļu pieredzi.