Rīt, 14.12., plkst. 19:00 Daugavas Sporta namā Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes komanda aizvadīs CEV Izaicinājuma kausa 1/16 fināla spēli pret Serbijas klubu Jedinstvo Stara Pazova.

Daniele Mario Capriotti: “Pretinieki ir labākā komanda Serbijā, komandas sastāvu veido daudzas izlases spēlētājas.  Šajā sezonā šī komanda nav vēl zaudējusi nevienā spēlē. Viņi ir stipra komanda. Šis mums būs liels gods spēlēt, pret tik augsta līmeņa komandu. Mums šajā spēlē būs jābūt drosmīgiem, jāspēlē kā komandai, un jāizmanto visi mūsu ieroči. Mūsu meitenes ir spēcīgas, gudras un drosmīgas un šo noteikti viņas atcerēsies momentos, kad būs liels spiediens. Šie būs lieli svētki Latvijas volejbola ģimenei, klātienē vērot šādu spēli pret Serbija labāko klubu.”

Nāc un atbalsti RVS/LU komandu klātienē, jau rīt.  Jūsu atbalsts būs ļoti nepieciešams.

Pirmajā kārtā Rīgas Volejbola skola/LU komanda tikās ar VK Brusno no Slovākijas, divu spēļu summā RVS/LU izcīnīja uzvaru, tādējādi pārrakstot vēsturi un pirmo reizi iekļūstot CEV Izaicinājuma kausa nākamajā kārtā. Spēlē viesos tika gūta uzvara ar 3:0 (25:21, 25:20, 25:19), bet mājas spēlē ar 3:2 (25:18, 22:25, 24:26, 25:16, 15:6).

Līdz šim nevienā no gadiem Rīgas Volejbola skola/LU komandai nebija izdevies pārvarēt pirmo kārtu, bet šogad tas izdevās un ar nepacietību tiek gaidītas spēles pret Serbijas komandu. Serbijas komanda “Jedinstvo STARA PAZOVA” ir sava turnīra (Serbian Superleague) līderes ar 9 uzvarām 9 spēlēs un 25 punktiem atrodoties turnīra tabulas 1.vietā. Serbijas kausa izcīņā “Jedinstvo STARA PAZOVA” iekļuvušas finālā.