Atbildes spēlē CEV Izaicinājuma kausā RVS/LU rādīja pašaizliedzīgu cīņu, tomēr nepārspēja Izraēlas vienību Hapoel KFAR SABA un piedzīvoja zaudējumu ar 1:3 (23/25, 25/18, 12/25, 21/25).

Pirmo setu RVS/LU iesāka pārliecinoši, spējot noturēties vadībā un lielāko seta daļu turoties pārliecinošā vadībā +4 +3, tomēr seta galotnē pieļautās kļūdas uzbrukumā un aizsardzībā, kā arī pretinieču rezultatīvais uzbrukums, ļāva mājiniecēm pārņemt vadības grožus un uzvarēt setā ar 25:23.

Otrajā setā RVS/LU diktēja savus noteikumus gan uzbrukumā, gan aizsardzībā rādīja lielisku spēli, šeit jāatzīmē abas 4. zonas spēlētājas Adelīna Gerliņa un Kristīne Kramēna, kas rezultatīvi darbojās uzbrukumā. Jāuzslavē arī 1.tempa spēlētājas, kas veiksmīgi darbojās blokā un spēja apturēt pretinieces. Aizsardzībā RVS/LU spēja pacelt pretinieču raidītos indīgos uzbrukums pēc kā sekoja rezultatīva izspēle un punkts mums. Setā uzvara 25:18.

Trešajā setā RVS/LU vairs  nevarēja pazīt, spēle, ko rādīja otrajā setā bija izgaisusi, uzbrukums nesekmējās un nespējām tvert pretinieču serves. Pie 6:17 Andrejs Odinokovs bija nomainījis gandrīz visas laukumā esošās spēlētājas, dodot iespēju pamatsastāvam atpūsties un pavērot spēli no malas un rezervistēm sajust spēles garšu. Sets zaudēts 12:25.

Ceturtajā setā padevās labs seta sākums, tomēr mājinieces bija ieskrējušās un visu laiku atradās soli priekšā, tikai seta galotnē izdevās nedaudz pietuvoties, tomēr ar to nepietika, lai setu uzvarētu. Sets zaudēts ar 21:25. Atbildes spēlē nepārspētas ar 1:3 palika Izraēlas Hapoel KFAR SABA spēlētājas.

Atgādinām, ka pirmajā CEV Izaicinājuma kausa spēlē RVS/LU piedzīvoja zaudējumu ar 0:3 (18:25,21:25, 25:27).

Paldies RVS/LU spēlētājām, treneriem par pašaizliedzīgu cīņu un spēli laukumā.

Tagad RVS/LU komandu gaida mājupceļš, nedaudz jāatpūšas un jau pēc nedēļas, 5.novembrī Optibet Baltijas līgas spēle pret DU/MILATSS.

Jaunākajai informācijai seko līdzi skolas sociālajos tīklos.